Rok: 2012

Alkoholowe ABC

Sylwester to jedna z najbardziej upojnych nocy w roku – nie tylko pod względem fantastycznych, „szampańskich” imprez, lecz również z powodu ilości spożytego przez nas alkoholu. Jak pić, by nie stracić głowy – oto kilka alkoholowych prawd i mitów.

Chanel, kolekcja wiosna / lato 2013

5 najlepszych pokazów mody 2012

Rok 2012 obfitował w urodzaj, zwłaszcza w dziedzinie mody. Pokazy mody przypominały prawdziwe spektakle, rodem z największych scen teatralnych świata.

Superżywność

Superżywność – 7 najzdrowszych produktów

Błyskawicznie uzupełnia niedobory w ustroju. Stawia na nogi podczas jesiennej depresji i po wysiłku. Uczeni przypisują jej działanie silniejsze niż leków i prognozują, że stanie się pożywieniem przyszłości. Superżywność – trudno uwierzyć, że nie jest produktem nowoczesnej inżynierii, ale… samej matki natury.

Karnawałowy makijaż od Rimmel

Londyński look w karnawałowej odsłonie

Najnowsza propozycja marki Rimmel to intensywny makijaż, nasycony głębią skrzących pigmentów. Został zainspirowany latami 80., a stworzony z myślą o odważnych
i pewnych siebie dziewczynach, które przebojem chcą zdobyć spojrzenia i budzić zachwyt. Najnowszy look prezentuje ambasadorka marki Georgia May Jagger, która świetnie wie, jaki jest najmodniejszy na zabawę londyński look.

Ślub Kate Winslet

Ślub gwiazdy odbył się 27 grudnia w Nowym Jorku. Mężem Winslet został Ned RocknRoll , siostrzeniec brytyjskiego miliardera, Sir Richarda Bransona.

W malinowym chruśniaku

Hanna Samson: W malinowym chruśniaku

Są kobiety, które potrafią przystosować się do każdej sytuacji. Co tam koszty, jakie ponoszą! Liczy się tylko to, żeby nikomu nie sprawić przykrości.

Bogusław Linda: Strach pozwala przeżyć

Aktor kultowy. Bogusław Linda pokazał w Polsce, że można grać inaczej. Z Władysławem Pasikowskim wyprzedził epokę brutalistów. Od tej chwili chyba nikt sobie nie wyobraża, że jakikolwiek polski aktor, nie tylko grając glinę, mógłby w filmie zakląć: „o, psiakość!”.

BBC Lifestyle serwuje polską premierę serii Nigellissima!

Bogini domowego ogniska Nigella Lawson 
z początkiem 2013 roku zadebiutuje na ekranie BBC Lifestyle w nowej serii programów kulinarnych Nigellissima. Gospodyni przegoni zimowy klimat, zabierając widzów na prawdziwą ucztę 
w słonecznym, włoskim stylu!