U zbiegu ulic Hożej i Poznańskiej, w ścisłym centrum Warszawy, mieści się Klinika Piękna Essence świadcząca szeroką gamę prestiżowych zabiegów kosmetycznych, kosmetologicznych i medycznych. Wśród pięknych, odnowionych kamienic i eleganckich restauracji, w bliskim sąsiedztwie Pałacu Kultury i Nauki, a także Złotych Tarasów, znajduje się oaza spokoju, odprężenia i  źródła pięknego wyglądu.

Eleganckie wnętrza utrzymane w stonowanych  i wysmakowanych kolorach, zachęcają do relaksu i wyciszenia. Klinika dysponuje powierzchnią 190 metrów kwadratowych, co znacznie wyróżnia nas spośród innych miejsc świadczących  usługi  Beauty&Wellness. Już od progu, nasi Klienci mogą cieszyć się przestrzenią w części parterowej kliniki, gdzie znajdują się stanowiska fryzjerskie, gabinet oraz solarium. Na parterze kliniki znajduje się także jej serce – recepcja, na której wykwalifikowany personel troskliwie otoczy opieką każdego Klienta, odpowiadając nawet na najtrudniejsze pytania (także w języku angielskim).

Piętro niżej, na poziomie -1, usytuowane zostały pokoje oferujące intymność i wyciszenie. Znajduje się tam strefa naszych kolejnych trzech gabinetów kosmetycznych, w których znakomite ekspertki dysponujące produktami kosmetycznymi wiodących światowych firm oraz urządzeniami high-tech, spełniają obietnice pięknego wyglądu. Tutaj przeprowadzamy także najbardziej zaawansowane zabiegi,  które wymagają użycia specjalistycznych urządzeń nowoczesnej kosmetologii.

Ostatnimi czasy nasza oferta poszerzyła się o zabiegi wykonywane jednym z najnowszych zdobyczy technologii – Laserem MediostarNext Pro, dzięki któremu skutecznie leczymy problemy takie jak poszerzone naczynia krwionośne (zarówno twarz jak i ciało), drobne zmarszczki i starzenie się skóry (zabieg fotoodmładzania),  nadmierne owłosienie (bezbolesna epilacja) czy schorzenia paznokci (grzybica).

Misją Kliniki Piękna Essence jest dotrzymywanie obietnic.  Nie jest istotne, z jakim problemem zwróci się do nas Klientka lub Klient. Naszym marzeniem i celem jest rozwiązać ten problem.

Z naszej misji wynika dbałość o dobór firm, z którymi współpracujemy, stąd przemyślana całościowa oferta traktująca Klienta indywidualnie i holistycznie. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób holistyczny, zwracając uwagę na wszelkie aspekty zdrowia i urody, nie tylko te, z którymi się do nas zwrócił.

Wykonujemy zabiegi z zakresu kosmetyki i nowoczesnej kosmetologii, fryzjerstwa, pielęgnacji paznokci, masaży (w tym niezwykle rzadko spotykany – chiński masaż stóp) oraz zabiegów medycyny estetycznej. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy także zapewniającą intymność i komfortowe przeprowadzenie zabiegu – strefę solarium.

Klinikę Piękna Essence wyróżnia również chęć rozwoju i wsłuchiwanie się w potrzeby Klienta. Z myślą o nich, nasza oferta wzbogaciła się o dwa pakiety tematyczne:

  • całkowicie odrębną, stworzoną wyłącznie dla Panów ofertę „Mężczyzna Essence”
  • odpowiednio skomponowane zestawy zabiegów (programy zabiegowe), o nazwie „Obietnice Essence”

Wykonujemy najbardziej popularne i sprawdzone zabiegi przynoszące spektakularne efekty, takie jak endermologia, karboksyterapia, mezoterapia igłowa, zabiegi z osoczem bogatopłytkowym, a także zabiegi laserowe.

Pracujemy wyłącznie na wypróbowanych i sprawdzonych kosmetykach wiodących marek, takich jak Dermalogica, Fitomelatonina, IS Clinical (marka sygnowana nazwiskami gwiazd Hoolywood), Thalgo czy Kerastase.

Wierząc w to, że piękno współistnieje ze zdrowiem, promujemy i oferujemy również usługi i produkty, które polepszą samopoczucie oraz komfort życia naszych Klientów. Stąd możliwość zamówienia w Klinice Piękna Essence specjalistycznych, indywidualnie tworzonych wkładek do butów produkowanych po przeprowadzeniu zaawansowanych procedur skanowania stopy. Dzięki wkładkom dopasowanym wyłącznie dla konkretnego Klienta, korzystanie z obuwia codziennego, jak i sportowego, przy tak powszechnych dolegliwościach podologicznych, stanie się bardzo komfortowe.

Nasze ekspertki ustawicznie podnoszą swoje kwalifikacje, ponieważ żaden efekt, którego oczekuje Klient, nie może nastąpić bez wyjątkowej dbałości o bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów.

Oferta Kliniki Piękna Essence skierowana jest także do obcokrajowców. Nasz personel bardzo sprawnie posługuje się językiem angielskim, dzięki czemu jesteśmy w stanie obsłużyć nawet bardzo wymagających Klientów z całego świata.

Zapraszamy do Essence!