Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój

Zwierciadło 11/2015

Prenumerata drukowana Wydanie Papierowe iPad i iPhone Tablet i smartfon
Sklep Play (Android)


W numerze:

15 października 2015 w sprzedaży ukazało się listopadowe wydanie miesięcznika Zwierciadło (Wydawnictwo Zwierciadło) z książką „Koktajle dla Zdrowia i Urody” (100 stron). W wydaniu znajduje się 28 przepisów na zdrowe i szybkie koktajle, czyli 4 pełne tygodniowe kuracje na odporność, przyśpieszenie metabolizmu, nawilżenie organizmu oraz smukłą sylwetkę. Bohaterką okładki jest Penelope Cruz – mama dwójki dzieci, hiszpańska aktorka, muza Pedro Almodovara, która na swoim koncie ma Oscara. W wywiadzie przyznaje: „Ciężko pracowałam na swoją pozycję, ale znam takich, którzy pracowali ciężej, i nie udało im się spełnić marzeń.” Dzisiaj aktorka jest w takim momencie życia, że nie musi już nic nikomu udowadniać: „Kiedyś myślałam, że musi mnie lubić cały świat, chciałam być urocza, taka do schrupania. To pułapka w którą często wpadają aktorki. Dziś wiem, że nie sposób zadowolić każdego.”

Polecane tematy bieżącego wydania:

• TEMAT MIESIĄCA: Pragnienie śmierci.
Dla wielu z nas śmierć z wyboru wydaje się niemożliwa do przyjęcia. Jednak pragnienie śmierci rodzi się często nie tyle z nienawiści do życia, ale z tęsknoty za tym, by sprawy wreszcie przybrały inny obrót.

• POROZMAWIAJMY O SEKSIE: Zdrada.
Dlaczego zdradzamy i co nas do tego skłania? Kto zdradza częściej? Czy można zdradzić osobę, którą się kocha, czy zdrada występuje tylko w tzw. wypalonych związkach? Czy związek, powinno się traktować jak inwestycję na którą warto jest mieć dobry biznesplan? Na wszystkie pytania, odpowiada seksuolog prof. Zbigniew Izdebski.

• AKCJA SPOŁECZNA ZWIERCIADŁA KOCHAM NIE TRUJĘ

W kolejnej części cyklu zachęcamy do świadomego myślenia o odchudzaniu naszych dzieci – do zmiany jadłospisów i nawyków całej rodziny. Szczególnie polecamy artykuł: Rodzinna dieta cud w którym przedstawiamy kolejne kroki, jakie należy podjąć aby zwalczyć nadwagę dziecka.

więcej »

POLECANE KSIĄŻKI