Butik Świąteczny

Gra na lodówkę w nurcie slow – daj prezent z pomysłem

Komma Lika to gra na lodówkę, dzięki której codzienne obowiązki domowe staną się zabawą! Czy dyskusje na temat tego, kto naprawdę zajmuje się domem, brzmią znajomo? Zdobywajcie punkty za zmywanie naczyń, za mycie samochodu, czy też za posprzątanie pokoju.

Zafunduj swoim bliskim prezent z pomysłem i rozwojową zabawę. Niech skandynawski design zagości w Waszych domach i ozdobi kuchenną przestrzeń!

Zasady są proste. Za każdym razem kiedy robisz coś dla wspólnego gospodarstwa domowego – zmywasz, zmieniasz żarówkę, zabierasz samochód do warsztatu – otrzymujesz punkty, którym odpowiadają różnej wielkości magnesy w dwóch kolorach lub czterech kolorach – po jednym na gracza.

Kto wygrywa?

Kiedy wykonasz zadanie domowe, które liczy się w grze, przyczepiasz magnes o odpowiadającej zadaniu wartości do lodówki. Już po niedługim czasie magnesy zaczną tworzyć wzór na lodówce – wzór Waszego codziennego życia. Wyznaczajcie cele i nagrody, którymi będziecie się cieszyć wspólnie. W domu nie chodzi o zwycięstwo, chodzi o równość.

Wybieracie czas trwania gry. Tydzień lub dwa, aż zużyjecie magnesy albo aż wspólnie ułożycie wybrany wzór. System punktowy bazuje na założeniu, że wykonanie pracy domowej jest korzystne dla wspólnoty, sprzyjając wszystkim graczom. Jeśli robicie coś razem, to albo wszyscy dostają punkty albo nikt.

Grajcie używając załączonych kart z wzorami! Wszyscy musicie przyczynić się w równym stopniu do ułożenia wzoru. Bądźcie elastyczni! To czy magnesy są dokładnie tego samego rozmiaru nie ma znaczenia. Duży magnes może być zbudowany z czterech małych, dwa małe tworzą średni. Ustalcie nagrodę za osiągnięcie celu!

Polska wersja gry jest dostępna w wersji dla dwóch i czterech graczy. Została wyprodukowana w 100% w kraju z najwyższej jakości materiałów.

Na hasło „Zwierciadło“ w dniach 6 – 23 grudnia 2017 oferujemy zniżkę 15%. Zapraszamy na www.kommalika.pl