Butik Świąteczny

Karafka BRITA fill&serve

Nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak ważną funkcję w naszym życiu pełni woda. Pijemy ją systematycznie i wszędzie. Czysta woda coraz częściej towarzyszy nam także podczas rodzinnych posiłków oraz spotkań ze znajomymi. W takich sytuacjach nie wypada jednak stawiać na stole plastikowych butelek – naczynie na wodę powinno być stylowe i funkcjonalne. W tej roli doskonale sprawdzi się karafka BRITA fill&serve, która została zaprojektowana tak, aby łączyć cechy eleganckiej karafki oraz nowoczesnego dzbanka do filtrowania wody.

Korzyści z picia wody nie sposób przecenić. Nie tylko nawadnia ona organizm, ale i gasi pragnienie lepiej niż kolorowe napoje, które dodatkowo zawierają „puste kalorie” i cukier niszczący zęby. Zamiast wody w plastikowych butelkach, lepiej postawić na filtrowaną wodę z kranu. To nie tylko oszczędność i wygoda, ale także proekologiczna postawa, ponieważ ograniczamy w ten sposób nadprodukcję plastikowych odpadów. Dzięki nowoczesnym wkładom filtrującym MicroDisc ActivSelect wykonanym w całości z naturalnych materiałów, woda z kranu ma doskonały smak i zachowuje cenne minerały, jednocześnie usuwając z niej zanieczyszczenia mechaniczne, chlor oraz substancje, które niekorzystnie wpływają na kolor i zapach wody.

Karafka BRITA fill&serve idealnie sprawdzi się podczas przyjmowania gości. Jej nowoczesny design i kolorowe wykończenia sprawiają, że karafka pięknie prezentuje się jako nowoczesny element wystroju wnętrz, a samo serwowanie wody nabiera cech prawdziwego rytuału.

W dobie zmęczenia konsumpcją coraz częściej wybieramy produkty, które pozwalają nam uprościć codzienne życie, a jednocześnie nie wymagają rezygnacji z tego, na czym nam zależy. Trend kupowania rzeczy, które są przede wszystkim pożyteczne, wkroczył także w świat prezentów świątecznych – nie chcemy już dawać i otrzymywać kolejnego zwykłego przedmiotu, ale prezent, który dostarczy pozytywnych emocji i będzie nam dobrze służył. Taka właśnie jest karafka BRITA fill&serve, która doskonale wpisuje się w ten trend – jest praktyczna a zarazem designerska, pozwala zaoszczędzić pieniądze i chronić środowisko.  Nie jest kolejnym gadżetem, a symbolem świadomego stylu życia.

Karafka BRITA fill&serve 

  • Jest wykonana z wytrzymałego materiału
  • Ma specjalny wskaźnik Memo na pokrywce, który przypomina o wymianie filtra co 4 tygodnie.
  • Jest ekonomiczna:  koszt 1 litra wody wynosi tylko ok. 0,14 zł
  • Nadaje się do mycia w zmywarce w temperaturze (poza pokrywką ze wskaźnikiem)
  • Pasuje do wymiarów drzwi lodówki
  • Jest dostępna w 3 wersjach kolorystycznych: bordo, grafit, morski

Cena: 99,00 zł, kup tutaj


Sprawdź, jakie inne produkty BRITA możesz podarować swoim bliskim w te święta