Butik Świąteczny

Świąteczna magia zaręczyn – jak wybrać pierścionek idealny

Już wiesz, że to właśnie Ona. Przy Niej poznałeś, czym jest prawdziwa magia miłości. Jeśli chcesz mieć pewność, że taka sama magia towarzyszyć będzie chwili waszych zaręczyn, wypełnij ją… najpiękniejszym brylantowym blaskiem. Zdając sobie sprawę z wyzwania, jakim jest wybór pierścionka na zaręczyny, przedstawiamy naszą ofertę i 4 kroki, które pomogą Ci podjąć najlepszą decyzję.

Drugą, pierwszą już przecież podjąłeś.

ACLARI Diamonds to przepiękne wzory złotych pierścionków z brylantami w najkorzystniejszych cenach na rynku. Szeroki wybór modeli i wielkości kamieni przekłada się na dużą rozpiętość cenową. Zarówno wizyta w salonach, jak i w sklepie internetowym, to gwarancja zachwytu nad czarującym blaskiem, doskonałym wykonaniem i różnorodnością wzorów oraz satysfakcja z korzyści, za pomocą których staramy się wesprzeć zakochanych w podjęciu kolejnego kroku na wspólnej drodze: bezpłatnej wysyłki nawet w 24h, bezpłatnej korekty rozmiaru czy 100 dni na bezpłatny zwrot. Pozwól, że pomożemy Ci przygotować się do tego wyjątkowego zakupu.

Zobacz: Pierścionki zaręczynowe

  1. Określ budżet

Zdecyduj, jaki budżet chcesz i możesz przeznaczyć na pierścionek. Nie kieruj się mitami, a jedynie własnym sercem, rozumem i intuicją. Cena brylantu zależy od jego najważniejszych parametrów, ujętych w zasadę 4C – masa (carat), barwa (color), czystość (clarity), szlif (cut). Im są one wyższe, tym piękniejszy jest blask kamienia i wyższa cena pierścionka. W pierścionkach ACLARI zakute są brylanty bardzo wysokiej jakości, o barwie H, czystości SI i szlifie dobrym, zakute w oprawę ze złota próby 585 – są to wartości najczęściej spotykane na polskim rynku jubilerskim, które, jako producent, oferujemy w niespotykanych na rynku cenach. Aby poszukiwanie pierścionka budziło w tobie niezmąconą radość i ekscytację, zadbaj o to, by był on idealnie dopasowany zarówno do twojej ukochanej, jak i do twoich możliwości finansowych.

  1. Wybierz kolor złota

Przyjrzyj się, jaką biżuterię na co dzień nosi twoja partnerka. Kolor dobierz tak, aby pierścionek – który od dnia zaręczyn będzie przecież towarzyszył jej każdego dnia – pasował do jej codziennego stylu. Jeśli preferuje ozdoby złote, wybór będzie prosty. Jeśli częściej połyskuje srebrnymi dodatkami, wybierz złoto białe. Jeśli natomiast nie ma wyraźnych preferencji, możesz pokusić się o model ze złota mieszanego – białego i żółtego. Trudno o prostą zasadę doboru koloru złota do osobowości, można jednak zaobserwować tendencję wyboru żółtego złota przez Panie ceniące tradycyjne wartości i modny minimalizm, a białego – przez panie o nowoczesnym spojrzeniu na świat i styl.

  1. Dobierz styl pierścionka

Tak, jak różne są wzory pierścionków, różnią są temperamenty i gusty kobiet. Znów, warto zapoznać się z dotychczasową biżuterią wybranki, aby określić, jaką preferuje biżuterię: wzory delikatne, czy bogato zdobione. Klasyczne, czy wyrafinowane. Zwróć również uwagę na jej styl ubierania i charakter. Dla kobiety opanowanej, świadomej siebie i charyzmatycznej, polecamy wzory klasyczne, z wyeksponowanym brylantem i – ewentualnie – bardzo delikatnymi zdobieniami. Wybierając pierścionek z diamentem dla pani pełnej dziewczęcego uroku, ciepłej i skrytej, zwróć uwagę na zwiewne i lekkie wzory z mniejszym kamieniem – klasyczne, subtelnie zdobione lub typu obrączkowego. Dla Pań charakternych, o ognistym temperamencie i zamiłowaniu do dodatków, polecamy pierścionki zaręczynowe bogato zdobione na obrączce i pod koroną, wzory wielokamieniowe lub duże kamienie we wzorach klasycznych.

  1. Określ rozmiar

Gdy masz już wyobrażenie idealnego wzoru, pozostaje wyzwanie techniczne – określenie rozmiaru. Jeśli zaręczyny to pilnie strzeżony sekret, postaraj się zmierzyć suwmiarką u jubilera inny pierścionek ukochanej noszony na serdecznym palcu. Jeśli nie masz dostępu do jej biżuterii, podpytaj i poproś o pomoc przyjaciółkę lub przyszłą teściową. Jeśli i to nie jest możliwe, rozważ rozmiary 12-14. Są to nie tylko najbardziej standardowe rozmiary damskie, ale również najlepszy punkt wyjściowy do ewentualnej korekty rozmiaru, którą w ACLARI jednorazowo wykonasz bezpłatnie.

Pierścionek zaręczynowy wybieraj sercem i rozumem. Przyjrzyj się Jej raz jeszcze: obserwuj to, jak się ubiera, czy rozkwita wśród ludzi, czy w domowym zaciszu, co lubi, w czym najpiękniej wygląda, o czym marzy. Poszukiwanie pierścionka stanie się dzięki temu nie tylko przygotowaniem do zaręczyn, ale również ponownym odkrywaniem charakteru, wrażliwości i urody twojej ukochanej. Zakochaj się na nowo i odwiedź salon ACLARI Diamonds, aby swoją miłość na zawsze skryć w pierścionku zaręczynowym z brylantem.

Oferta ACLARI Diamonds:

– pierścionki zaręczynowe z brylantami w najlepszym stosunku ceny do jakości na rynku

– ponad 200 przepięknych wzorów

– możliwość zakupu w 6 salonach w Polsce lub w sklepie internetowym

– bezpłatna wysyłka nawet w 24h

– bezpłatna korekta rozmiaru

– 100 dni na bezpłatny zwrot

– certyfikat jakości

Ceny od: 499zł, kup tutaj