AKADEMIA ZWIERCIADŁA Z YOSKINE

Idziesz własną ścieżką? Dokonujesz świadomych wyborów? Chcesz się rozwijać?
Wygraj jedno z 20 miejsc na warsztatach Akademii Zwierciadła. 15 października zapraszamy na warsztat rozwojowy z marką YOSKINE

 

reklama

Indywidualizm, konsekwencja, świadomość siebie, dojrzałość, ale też kobiecość, pozytywne emocje – to wartości, które warto pielęgnować na swojej życiowej ścieżce. Wszystkie są bliskie marce YOSKINE, która wspiera kobiety chcące konsekwentnie podążać własną drogą, wytyczać sobie w życiu cele i dążyć do ich realizacji.


Temat warsztatu:

Jak żyć w zgodzie ze sobą

„To, co najważniejsze, nie może być na łasce tego, co mniej ważne”, pisał Goethe. Co jest ważne?
Jakim ideałom, wartościom i przekonaniom pragniemy być wierne? Czemu służyć? Co wspierać?
Co ma sens i znaczenie? Co daje radość i poczucie spełnienia? Na warsztacie odpowiemy na te pytania, każda sobie. Będziemy odkrywać wartości, dla których warto żyć, i – podążając za nimi – będziemy formułować nowe cele. Gorące wewnętrzne „tak” sprawia, że z łatwością mówimy „nie” temu wszystkiemu, co nie nasze. Potrzebujemy wewnętrznego przewodnictwa, intuicji, busoli serca – zapraszamy Cię do tej przestrzeni.

PROWADZĄCA: Renata Arendt-Dziurdzikowska
Termin: 15.10.2011, Warszawa, hotel Hilton

Aby wziąć udział w warsztacie z YOSKINE, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jakim ideałom jesteś wierna i dlaczego?

Autorki 50 najlepszych odpowiedzi otrzymają luksusowe kosmetyki YOSKINE indywidualnie dopasowane do wieku i rodzaju cery, a uczestniczki warsztatów – także najnowszą płytę ambasadorki YOSKINE Anny Marii Jopek pt. „Sobremesa”.

www.wiernaidealom.pl; www.yoskine.pl

Swoją odpowiedź (do 500 znaków) wyślij mejlem na adres: konkurs@zwierciadlo.pl z dopiskiem YOSKINE. Na Wasze odpowiedzi czekamy od 25 sierpnia do 21 września 2011 r.

Regulamin Akademia Zwierciadła

Artykuł pochodzi z archiwum magazynu ZWIERCIADŁO

ZOBACZ AKTUALNE WYDANIE »