Bożena Andrzejak – Profesjonalny Coach i Terapeuta


Odkryj lepszą jakość życia, zrealizuj cele, poznaj nowe przestrzenie ze wsparciem doświadczonego coacha. Uzdrów swoje relacje. Odzyskaj spokój. Odnajdź siebie.

W efekcie procesu coachingowego, moi Klienci realizują swoje cele, a ponadto odczuwają, że ich życie staje się pełniejsze, sensowniejsze, lepsze. Otwierają się przed nimi nowe, dotychczas nie zauważane przestrzenie.

Sensem mojej pracy jest wspieranie moich Klientów w realizacji ich celów oraz rozwiązywaniu aktualnych trudności. A największą wartością i radością,jest to co mówią i czują:

„Każde spotkanie z Tobą jest dla mnie wielką lekcją. Po każdym z nich wychodzę z rewolucją w głowie. Cały proces coachingowy sprawił, że dokonałem odważnych zmian, poszedłem wielki krok naprzód i nie mogę się doczekać, co przyniesie przyszłość. Masz niewiarygodną umiejętność wsłuchiwania się, analizowania i prowokowania.Doskonale dobierasz narzędzia pracy. W moim przypadku 100% skuteczności.Czasem mogę tylko otworzyć paszczę i powiedzieć “wow”!” – Michał, przedsiębiorca.

„Dzięki coachingowi poznałam lepiej samą siebie, doceniłam swój potencjał i rozwinęłam kompetencje w zakresie przywództwa i skutecznej komunikacji.” – dyrektor generalny urzędu administracji.

„Nasze spotkania pozwoliły mi na samodzielne znalezienie rozwiązań w sytuacjach ocenianych przeze mnie jako trudne do rozwiązania.” – HR manager w międzynarodowej firmie.

Zakres oferowanego coachingu

Business Coaching – skierowany do menadżerów oraz właścicieli firm. Podczas procesów coachingowych pracuję z Klientami nad rozwojem ich kompetencji menadżerskich, przywódczych oraz komunikacyjnych, wspieram w realizacji celów biznesowych oraz rozwoju kariery.

Life Coaching –dedykowany osobom, które chcą poprawić jakość swojego życia lub znajdują się w sytuacji zachodzącej zmiany życiowej. Dotyczy realizacji celów z różnych obszarów życia, rozwiązywania problemów oraz sytuacji konfliktowych.

Pracując z klientami indywidualnymi i biznesowymi towarzyszę im w podążaniu ścieżką osobistego rozwoju oraz świadomego stawiania i realizowania celów – zarówno biznesowych jak i życiowych – przynoszących klientom spełnienie i satysfakcję. Podczas prowadzonego procesu pomagam dotrzeć do zasobów, pokonywać pojawiające się przeszkody i wyzwalać energię do działania. W swojej pracy korzystam z wiedzy dotyczącej indywidualnej psychologii, funkcjonowania społecznego oraz własnych doświadczeń coachingowych, życiowych i biznesowych.

Sesje osobiste, telefoniczne i przez Skype’a, prowadzone w języku polskim i angielskim.

Bożena Andrzejak – Absolwentka Międzynarodowej Szkole Zarządzania przy Fundacji Polskiej i podyplomowych studiów z Psychologii Biznesu w ALK. Odbyła staż psychoterapeutyczne w szkole Psychologii Procesu. Ukończyła akredytowany przez ICF program szkoleniowy z Co-Active Coaching w londyńskiej szkole The Coaches Training Institute oraz posiada Certyficate in Personal Coaching brytyjskiej The Coaching Academy.

Przez ponad 15 lat pracowała jako ekspert Public Relations, w tym przez blisko 8 lat prowadziła własną agencję public relations. Od ponad 7 lat zajmuje się realizacją projektów rozwojowych jako coach, trener, konsultant.

 

Dowiedz się więcej. Zadzwoń lub napisz.

Tel.: +48 501 701 334; E-mail: bandrzejak@rsvp.com.pl