Jolanta Gantkowska Step ForwardCoaching – „Pomagam Kobietom aktywnym zawodowo zyskać siłę i energię, aby żyły tak jak chcą a nie tak jak muszą! „


Chcesz zmienić styl życia, odżywiania, chcesz być bardziej aktywną, rozwijać swoje pasje, uprawiać sport, zminimalizować negatywne wpływy cywilizacji na Twoje zdrowie i życie?
A może dążysz do osiągnięcia równowagi w życiu, chcesz odnaleźć swoje własne wartości, chcesz odkryć od nowa to co na prawdę ważne, chcesz dokonać w życiu zmian na lepsze…

Sama przeszłam tę drogę a teraz praca z innymi nad wdrażaniem takich zmian poprzez coaching stała się moją pasją.

Sesje Coachingowe pomogą odkryć prawdziwą siłę napędową do wprowadzania pozytywnych zmian w Twoim życiu. Pomogą zaplanować działania a przede wszystkim w nich wytrwać!

Coaching Zmiany Stylu Życia, który oferuję kobietom aktywnym zawodowo, to rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą dokonać w swoim życiu zmian na lepsze i osiągnąć długofalowe rezultaty.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą, która każdorazowo dostosowywana jest do Twoich potrzeb.

Sesje prowadzone są zarówno w języku polskim jak i angielskim, a miejsce zamieszkania nie gra roli, gdyż z powodzeniem prowadzę spotkania przez Skype oraz bezpośrednio.

Kim jestem?

Jestem kobietą, żoną, menedżerką, koleżanką, przyjaciółką….pełnię sporo ról w życiu, a każda z nich jest równie ważna.

Prywatnie podróżuję, szukam i odkrywam w życiu: nowe pasje – takie jak wino, wartości – takie jak poczucie wolności , nowy styl życia – zdrowe, ekologiczne odżywianie i sport, nową motywację do ciągłej zmiany …
Lubię być kobietą aktywną, ale lubię też zatrzymać się i zastanowić się nad tym co jest w życiu ważne i jak żyć, żeby być z siebie zadowolonym, żeby żyć w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami….

Zawodowo jestem absolwentką akredytowanego przez ICF programu Erickson College International – „The Art and Science of Coaching”.

Od wielu lat zarządzam wieloosobowymi zespołami w międzynarodowej firmie w branży rekrutacyjnej. To, co sprawia mi ogromną radość to nie tylko praca z ludźmi, ale przede wszystkim praca dla ludzi.

Coaching okazał się być dla mnie bardzo skutecznym narzędziem w zarządzaniu karierą własną i moich pracowników, w rozwijaniu umiejętności leadera, jak również w realizacji celów biznesowych firmy.

Coaching to jedno z moich wielkich życiowych odkryć. Najpierw, jako klient zobaczyłam, jak bardzo wspiera planowanie zmiany, jak wydobywa wewnętrzną siłę i motywację do działania, jak powoduje, że efekty moich działań są długotrwałe, jak bardzo poszerza horyzonty i pomaga wypracować skuteczne rozwiązania.

Teraz jako coach czerpię ogromną radość z tego jak każdy, kto doświadcza coachingu jako klient, zauważa jego niesamowitą potęgę i siłę!

Zapraszam do Step ForwardCoaching!

JolaGantkowska

www.stepforward-coaching.pl

Telefon: +48 502 398 230
Email: jola.gantkowska@stepforward-coaching.com Skype: stepforward_coaching
Facebook: https://www.facebook.com/StepForwardCoaching