Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

energia-od-pokolen-2016_fotmagdalenapomykala_10
3 października 2016 in Bez kategorii by redakcja

Konkurs „Energia od pokoleń” 2016 rozwiązany!

Wybrano sześć energetycznych duetów mam i córek w drugiej edycji ogólnopolskiego konkursu „Energia od pokoleń powered by Pharmaton Geriavit”.

Laureatki urzekły jury niezwykłą energią, oryginalnymi historiami i pasjami. W energetycznym gronie znalazły się miłośniczki mody i projektowania, malarki, a nawet wicemistrzyni Polski w judo! Przede wszystkim jednak zwyciężyła więź, jaka je łączy, pełna wzajemnego wsparcia, troski i zrozumienia.

  1. Anna Długołęcka i Alexandra Długołęcka – prowadzą wspólną platformę modową, miłośniczki projektowania ubrań. „Trzeba mówić o swoich uczuciach. Tego nauczyła mnie mama. Wydaje mi się, że to jest najważniejsze” mówi Alexandra zapytana o fundamenty udanej relacji.
  2. Jagna Goszczyńska, Zuzanna Rams – silna, wzajemna relacja z nutą zadziorności i zdecydowania. Mama Jagna zapytana o podstawę udanej relacji matka-córka mówi: „Kontrola podstawą zaufania, ale dyskretna, subtelna i taka trochę z boku. Dla mnie jest to wszystko jeszcze do przepracowania, ale chyba nie mam najgorszych wyników, prawda Zuzia?”. Córka ze śmiechem odpowiada, że nie są też najlepsze.
  3. Iwona Gajewska-Polak, Zuzanna Polak – największe fanki samych siebie i jednocześnie najostrzejsze krytyczki. Tak o swojej córce mówi mama Iwona: „Dowiedziałam, że moja córka jest bardzo dojrzała, nawet dojrzalsza niż ja. Mówiąc o naszej dwójce, Kasia Miller powiedziała: „Zuźki!”. Określiła tym w pewnym sensie, kto rządzi i nadaje ton. To mną bardzo trząsnęło. Dotarło do mnie, że córka była moją matką w pewnym momencie, bo ja się jej zwierzałam. Przejęła rolę rodzica, ja – dziecka, które potrzebuje pomocy”.
  4. Iga Michalska, Żaneta Michalska – relacja niepowtarzalna, zdrowa, wypełniająca szczęściem. Panie zapytane o wrażenia po zakończeniu konkursu odpowiadają: „Ta akcja zwraca uwagę na to, co najważniejsze, czyli na więzi w rodzinie. Te dwa dni to też świetny moment żebyśmy się razem mogły bawić – mama z córką”.
  5. Elżbieta Świerk, Agnieszka Świerk – ich wzajemna relacja jest największym, życiowym sukcesem. Mama Elżbieta określa swoje dzieci mistrzami i tak się o nich wypowiada: „Przecież to są moi życiowi partnerzy i w wielu dziedzinach są bardziej kompetentni niż ja. Ja się od nich uczę, bo to, czego mogłam, sama już ich nauczyłam. A w tej chwili to są moi mistrzowie, a ja podążam za nimi”.
  6. Albertyna Kacalak, Danuta Wiktoria Kacalak – malarki, artystki, miłośniczki piękna i sztuki, podobne we wrażliwości i radości życia. „Potykamy się czasami, ale podnosimy się, działamy i jesteśmy razem” – tak o sobie i mamie mówi córka Albertyna.

Nagrodami w konkursie były całodniowe warsztaty z Katarzyną Miller i profesjonalna sesja zdjęciowa, której autorem był Jacek Poremba – światowej klasy fotograf z ponad 20-letnim doświadczeniem. Warsztaty oraz sesja zdjęciowa zostały zrealizowane 23 i 24 czerwca w siedzibie Studia U22 oraz ekskluzywnych wnętrzach Pałacu Prymasowskiego w Warszawie.

Celem akcji „Energia od pokoleń” było poszukiwanie niezwykłych relacji, wspólnych przeżyć i pasji jakie łączą matki i córki.

Projekt „Energia od pokoleń powered by Pharmaton Geriavit” czerpie swoją siłę z relacji, jakie łączą kobiety różnych pokoleń – matkę i córkę, a także babcie i wnuczki. Jego ideą jest podkreślanie, że dzięki pasji oraz wsparciu młodych ludzi, osoby dojrzałe mogą czerpać energię do życia. To wzajemne wsparcie, i wymiana doświadczeń. To obustronna troska, inspirowanie się i dodawanie sobie energii.

Projekt „Energia od pokoleń powered by Pharmaton Geriavit” jest kontynuacją zeszłorocznej akcji dedykowanej mamom oraz córkom. W tym roku otwiera się także na relacje łączące babcie i wnuczki. Jego ideą jest podkreślenie, że dzięki wsparciu młodego pokolenia, osoby dojrzałe mogą czerpać energię do życia.

 

Więcej informacji można znaleźć na www.energiaodpokolen.pl oraz na fanpage’u Energetyczni 50+ na Facebook.com.

 


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI