Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Warsztaty Wojciecha Eichelbergera w wersji online

21 marca 2017 in Bez kategorii by sylwester.ciach

Poniżej znajdziesz dostęp do trzech warsztatów w wersji on-line, które powstały pod opieką merytoryczną Wojciecha Eichelbergera. Uczysz się kiedy i gdzie chcesz – wystarczy dostęp do Internetu!

NAD WARTOŚCIĄ MERYTORYCZNĄ CZUWA

Wojciech Eichelberger – psychoterapeuta, trener i doradca biznesu, specjalista w dziedzinie radzenia sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym, współzałożyciel Instytutu Psychoimmunologii w Warszawie, który zajmuje się m.in. profilaktyką przeciążenia i wypalenia stresem. Autor i współautor wielu popularnych książek z pogranicza psychologii, antropologii i duchowości.


8 x O – warsztaty Wojciecha Eichelbergera

Nie pozwól, żeby stres zniszczył Ci życie! Postaw na profilaktykę! Internetowe warsztaty „8 razy O” (Obecność, Oddychanie, Oparcie w sobie, Odreagowanie, Odpuszczanie/Odmawianie, Odpoczynek, Odżywianie, Opiekowanie się sobą) opracowane przez Wojciecha Eichelbergera pozwolą Ci w kompleksowy sposób nauczyć się, jak przeciwdziałać zgubnemu wpływowi stresu na Twoje życie i zdrowie.

PAMIĘTAJ: WPISZ PRZY ZAMÓWIENIU KOD RABATOWY ZWIERCIADŁO, OTRZYMASZ 15 PLN ZNIŻKI.

Zobacz warsztat


Pokochaj swoje ciało – warsztaty Wojciecha Eichelbergera


„Pokochaj swoje ciało” to warsztaty on-line skierowane są do osób (kobiet i mężczyzn), które pragną spojrzeć na siebie w zupełnie inny sposób niż dotychczas. Dzięki nim odkryjesz piękno w sobie i zaprzyjaźnisz się w własnym ciałem.

PAMIĘTAJ: WPISZ PRZY ZAMÓWIENIU KOD RABATOWY ZWIERCIADŁO, OTRZYMASZ 15 PLN ZNIŻKI.

Zobacz warsztat


Strefa Mindfulness – zacznij żyć uważnie tu i teraz – ciesz się życiem – warsztaty Wojciecha Eichelbergera

Możesz w pełni wykorzystać swój potencjał, kreatywność, talenty. Skupić się na rzeczach istotnych, czerpać radość z wartościowych i budujących relacji z bliskimi, przyjaciółmi i współpracownikami.

PAMIĘTAJ: WPISZ PRZY ZAMÓWIENIU KOD RABATOWY: ZWIERCIADŁO, OTRZYMASZ 15 PLN ZNIŻKI.

Zobacz warsztat

 


Proponujemy także warsztaty on-line:

Zrelaksowana Mama – ciesz się macierzyństwem


Czujesz się zmęczona lub zagubiona w roli mamy? Masz już dość stresu i frustracji? Chciałabyś być uważna w kontakcie z dzieckiem, mieć więcej czasu i energii, cieszyć się życiem zamiast ciągle zamartwiać?

PAMIĘTAJ: WPISZ PRZY ZAMÓWIENIU KOD RABATOWY: ZWIERCIADŁO, OTRZYMASZ 10 PLN ZNIŻKI.

Zobacz warsztat


Proste życie w 21 dni – skończ z chaosem w swoim życiu – warsztat on-line

Patrzysz na swoje życie i czujesz się zagubiona? Nie panujesz nad emocjami i finansami, zmartwienia się nawarstwiają? Co zrobić z tym chaosem? Krok po kroku naucz się, jak wyznaczać konkretne cele i ustalać priorytety, skupiać się na tym, co ważne, mądrze zarządzać czasem.

PAMIĘTAJ: WPISZ PRZY ZAMÓWIENIU KOD RABATOWY: ZWIERCIADŁO, OTRZYMASZ 10 PLN ZNIŻKI.

Zobacz warsztat


Jak utrzymać wakacyjny nastrój przez całe lato?

Okres urlopowy zaczął się na dobre, choć niestety, rzadko spędzamy całe wakacje na wyjeździe. Przez większą część lata chodzimy do pracy próbując poczuć wakacyjny klimat ...

Recepta na lęk? „Pokochaj swoje serce”

„Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.” mówi Dagmara Skalska w swojej najnowszej książce „Pokochaj swoje serce” i przedstawia sposób na pokonanie lęku.
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI