Warsztaty Wojciecha Eichelbergera w wersji online


Poniżej znajdziesz dostęp do trzech warsztatów w wersji on-line, które powstały pod opieką merytoryczną Wojciecha Eichelbergera. Uczysz się kiedy i gdzie chcesz – wystarczy dostęp do Internetu!

NAD WARTOŚCIĄ MERYTORYCZNĄ CZUWA

Wojciech Eichelberger – psychoterapeuta, trener i doradca biznesu, specjalista w dziedzinie radzenia sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym, współzałożyciel Instytutu Psychoimmunologii w Warszawie, który zajmuje się m.in. profilaktyką przeciążenia i wypalenia stresem. Autor i współautor wielu popularnych książek z pogranicza psychologii, antropologii i duchowości.


8 x O – warsztaty Wojciecha Eichelbergera

Nie pozwól, żeby stres zniszczył Ci życie! Postaw na profilaktykę! Internetowe warsztaty „8 razy O” (Obecność, Oddychanie, Oparcie w sobie, Odreagowanie, Odpuszczanie/Odmawianie, Odpoczynek, Odżywianie, Opiekowanie się sobą) opracowane przez Wojciecha Eichelbergera pozwolą Ci w kompleksowy sposób nauczyć się, jak przeciwdziałać zgubnemu wpływowi stresu na Twoje życie i zdrowie.

PAMIĘTAJ: WPISZ PRZY ZAMÓWIENIU KOD RABATOWY ZWIERCIADŁO, OTRZYMASZ 15 PLN ZNIŻKI.

Zobacz warsztat


Pokochaj swoje ciało – warsztaty Wojciecha Eichelbergera


„Pokochaj swoje ciało” to warsztaty on-line skierowane są do osób (kobiet i mężczyzn), które pragną spojrzeć na siebie w zupełnie inny sposób niż dotychczas. Dzięki nim odkryjesz piękno w sobie i zaprzyjaźnisz się w własnym ciałem.

PAMIĘTAJ: WPISZ PRZY ZAMÓWIENIU KOD RABATOWY ZWIERCIADŁO, OTRZYMASZ 15 PLN ZNIŻKI.

Zobacz warsztat


Strefa Mindfulness – zacznij żyć uważnie tu i teraz – ciesz się życiem – warsztaty Wojciecha Eichelbergera

Możesz w pełni wykorzystać swój potencjał, kreatywność, talenty. Skupić się na rzeczach istotnych, czerpać radość z wartościowych i budujących relacji z bliskimi, przyjaciółmi i współpracownikami.

PAMIĘTAJ: WPISZ PRZY ZAMÓWIENIU KOD RABATOWY: ZWIERCIADŁO, OTRZYMASZ 15 PLN ZNIŻKI.

Zobacz warsztat

 


Proponujemy także warsztaty on-line:

Zrelaksowana Mama – ciesz się macierzyństwem


Czujesz się zmęczona lub zagubiona w roli mamy? Masz już dość stresu i frustracji? Chciałabyś być uważna w kontakcie z dzieckiem, mieć więcej czasu i energii, cieszyć się życiem zamiast ciągle zamartwiać?

PAMIĘTAJ: WPISZ PRZY ZAMÓWIENIU KOD RABATOWY: ZWIERCIADŁO, OTRZYMASZ 10 PLN ZNIŻKI.

Zobacz warsztat


Proste życie w 21 dni – skończ z chaosem w swoim życiu – warsztat on-line

Patrzysz na swoje życie i czujesz się zagubiona? Nie panujesz nad emocjami i finansami, zmartwienia się nawarstwiają? Co zrobić z tym chaosem? Krok po kroku naucz się, jak wyznaczać konkretne cele i ustalać priorytety, skupiać się na tym, co ważne, mądrze zarządzać czasem.

PAMIĘTAJ: WPISZ PRZY ZAMÓWIENIU KOD RABATOWY: ZWIERCIADŁO, OTRZYMASZ 10 PLN ZNIŻKI.

Zobacz warsztat