Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

„Potęga teraźniejszości” Eckhart Tolle. Poleca Łukasz Luc Rostkowski

Przez dwa lata mały człowiek przesiadywał na ławce w parku. Ludzie mijali go, pogrążeni we własnych myślach. Pewnego dnia ktoś zadał mu pytanie.

L.U.C_1W następnych tygodniach coraz więcej ludzi przychodziło i stawiało mu pytania. Po pewnym czasie rozniosła się wieść, że ten człowiek jest kimś niezwykłym, kimś, kto odkrył coś, co sprawia, że życie nabiera sensu, staje się pełnią. Ta historia wydarzyła się naprawdę, a jej bohater nazywa się Eckhart Tolle. Jego pierwsza książka – Potęga teraźniejszości – uczyniła go sławnym na całym świecie.

źródło opisu: galaktyka.com.pl

Widać ślady użytkowania, bez uszkodzeń. Na stronie tytułowej dedykacja pisana własnoręcznie przez Łukasza Rostkowskiego:L.U.C_2

Zawarta tu wiedza i strumień świadomości były dla mnie kołem ratunkowym przez wiele miesięcy dryfowania w zimnym oceanie depresji i samotności. To była linia rzucona przez przyjaciół, którą podciągnąłem się do gruntu, ale to wielka mądrość na każdy moment życia.

fot. Łukasz Gawroński

fot. Łukasz Gawroński


Łukasz L.U.C Rostkowski: kompozytor, autor tekstów, wokalista, performer, magister prawa oraz reżyser. Zdobył wiele nagród (m.in. Paszport Polityki, Yach, Mateusze Trójki, Gwarancje TVP Kultury, Fryderyki). Założył Kanał Audytywny. W 2014 r. wydał „REFlekcje o miłości apdejtowanej selfie”.

 

 

ZAPRASZAMY DO LICYTACJI

Zebrane środki trafią do Oddziału Bajka – Wędrującej Szpitalnej Biblioteki. Akcja, zainicjowana przez miesięcznik Zwierciadło, wspiera Fundację „Serdecznik” w zakupie książek dla dziecięcych oddziałów. Każdy może wylicytować książkę na aukcji charytatywni.allegro.pl i wspomóc dzieci.
allegro.png 

 

 

Akcja „BIBLIOTEKA DOBRYCH MYŚLI ZWIERCIADŁA” powstała z myślą o Was – miłośnikach dobrej literatury – ale również po to, by pomagać. To wyjątkowa akcja, zainicjowana przez miesięcznik Zwierciadło, która wspiera Fundację „Serdecznik” w zakupie książek do szpitali dziecięcych. Każdy może wylicytować książkę na aukcji charytatywni.allegro.pl i wspomóc dzieci.więcej »
„Oddział Bajka - Wędrująca Szpitalna Biblioteka” jest projektem realizowanym przez Fundację Serdecznik z Poznania. W ramach projektu Fundacja buduje, wyposaża i przekazuje nieodpłatnie szpitalom w całej Polsce mobilne "wędrujące" biblioteki nazwane przez dzieci Bajkowozami. więcej
Radio RDC – audycja „Mnie się to podoba“ Wywiady z osobami, które przekazały książki do akcji Biblioteka Dobrych Myśli Zwierciadła w Radiu RDC w każdą sobotę między 15:00 a 18:00. więcej

POLECANE KSIĄŻKI