Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

„Wierszyki domowe” Michał Rusinek

Próg ciągle podkłada ci nogę? Wyprowadzasz klucz na smyczy? Lubisz śpiewać do prysznica? Oglądasz kręcące się w pralce pranie?

Wierszyki domoweDomowa wierszykownia według Rusinka.

Nasze domowe przedmioty prowadzą w ukryciu podwójne życie. Sprawdź, co robią, kiedy na nie nie patrzysz.

Błyskotliwie ilustrowana przez Joannę Rusinek książka to świetny pomysł na prezent, w którym każdy znajdzie coś dla siebie – dzieci zabawne wierszyki, a dorośli – dopiski z przymrużeniem oka.

źródło opisu: www.lubimyczytac.pl

Książka nowa, obok strony tytułowej znajduje się długa dedykacja (na całą stronę) napisana własnoręcznie przez Michała Rusinka. W książce autor, także własnoręcznie, zapisał dodatkowe komentarze i adnotacje do niektórych wierszy.

Wierszyki domowe

Obok strony tytułowej adnotacja:

Fot. Jakub Ociepa

Fot. Jakub Ociepa

„Ta książka jest dla mnie rodzajem powrotu do dzieciństwa.  Urodziłem się w czasach, gdy zabawek było niewiele, więc trzeba się było bawić sprzętami domowymi. No i używać wyobraźni. Wyobraźnia się potem przyda… Mam wrażenie, że współczesne zabawki nie zostawiają zbyt wiele pola dla dziecięcej wyobraźni. I dlatego powstała ta książka – żeby przypomnieć, że bawić się można niemal wszystkim. I że wyobraźnia jest tak ważna!

Michał Rusinek, Kraków, wiosna 2016”

Akcja „BIBLIOTEKA DOBRYCH MYŚLI ZWIERCIADŁA” powstała z myślą o Was – miłośnikach dobrej literatury – ale również po to, by pomagać. To wyjątkowa akcja, zainicjowana przez miesięcznik Zwierciadło, która wspiera Fundację „Serdecznik” w zakupie książek do szpitali dziecięcych. Każdy może wylicytować książkę na aukcji charytatywni.allegro.pl i wspomóc dzieci.więcej »
„Oddział Bajka - Wędrująca Szpitalna Biblioteka” jest projektem realizowanym przez Fundację Serdecznik z Poznania. W ramach projektu Fundacja buduje, wyposaża i przekazuje nieodpłatnie szpitalom w całej Polsce mobilne "wędrujące" biblioteki nazwane przez dzieci Bajkowozami. więcej
Radio RDC – audycja „Mnie się to podoba“ Wywiady z osobami, które przekazały książki do akcji Biblioteka Dobrych Myśli Zwierciadła w Radiu RDC w każdą sobotę między 15:00 a 18:00. więcej

POLECANE KSIĄŻKI