Butik Świąteczny

Dwa sposoby na opakowanie prezentów

Pakowanie prezentów umieszczamy zazwyczaj na końcu przedświątecznej listy zadań. Jak w prosty sposób efektownie zapakować upominki i sprawić obdarowanej osobie podwójną radość?

Karafka BRITA fill&serve

Nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak ważną funkcję w naszym życiu pełni woda. Pijemy ją systematycznie i wszędzie. Czysta woda coraz częściej towarzyszy nam także podczas rodzinnych posiłków oraz spotkań ze znajomymi. W takich sytuacjach nie wypada jednak stawiać na stole plastikowych butelek – naczynie na wodę powinno być stylowe i funkcjonalne. W tej roli doskonale sprawdzi się karafka BRITA fill&serve, która została zaprojektowana tak, aby łączyć cechy eleganckiej karafki oraz nowoczesnego dzbanka do filtrowania wody.

Nietrafiony prezent co trzeciemu Polakowi potrafi zepsuć święta

Każdy z nas ma na koncie nietrafiony prezent. Każdy doskonale zna to uczucie, ten moment ekscytacji, gdy otwiera starannie zapakowane, pięknie wyglądające pudełeczko, którego zawartość pozostawia wiele do życzenia. Jak wówczas reagujemy? Nauczyliśmy się już udawać, że prezent nam się podoba, przeklinać w myślach nie pokazując nic po sobie lub robić dobrą minę do złej gry.

Naturalny i elegancki

Okazji do wręczania prezentów jest wiele. Bez względu na to czy potrzebujesz niespodzianki na urodziny, imieniny, rocznicę czy święta – kosmetyki naturalne Clochee to idealny upominek. Są eleganckie, zdrowe, ekologiczne i na dodatek to polska marka.

Nauka wybaczania: Pojednanie to dar

Co roku ten sam stres: jak usiąść do wigilijnego stołu z kimś, kto nas skrzywdził. Tak, to trudne. Ale nie niemożliwe. Trzeba zrobić kilka kroków. Pierwszy to wybaczenie. A żeby wybaczyć, trzeba powiedzieć „przepraszam”. Szczerze.

Gra na lodówkę w nurcie slow – daj prezent z pomysłem

Komma Lika to gra na lodówkę, dzięki której codzienne obowiązki domowe staną się zabawą! Czy dyskusje na temat tego, kto naprawdę zajmuje się domem, brzmią znajomo? Zdobywajcie punkty za zmywanie naczyń, za mycie samochodu, czy też za posprzątanie pokoju.

Zadbaj o siebie i swoich najbliższych

Nie bez powodu woda stanowi aż 60 % organizmu. Jest konieczna, żeby zapewnić prawidłowy przebieg procesów fizjologicznych. Jesienią i zimą, gdy temperatura powietrza jest niższa, więc nie czujemy pragnienia, troska o regularne picie wody jest jeszcze ważniejsza. 

Tak pachną (nie tylko) Święta!

W swojej ofercie marka Goa posiada kilka odmiennych rodzajów dyfuzorów. Dzięki temu każdy ma pewność, że znajdzie coś dla siebie. Dyfuzor zapachowy to doskonały pomysł na prezent nie tylko na święta. 10% zniżki na cały asortyment sklepu na hasło „Zwierciadło” do 31 grudnia 2017!

Zadbaj o paznokcie z Manirouge

Nie od dziś wiadomo, że kobieca dłoń jest symbolem piękna i delikatności. W dzisiejszych czasach perfekcyjny, modny manicure stał się wizytówką kobiety zadbanej, pewnej siebie i podążającej za trendami.

Przedświąteczny poradnik zakupowy

Już za chwilę reklamy telewizyjne oraz wystawy sklepowe przytłoczą nas jednym, jasnym przekazem – idą święta – czas rozpocząć przygotowania. Inspirowani wizją idealnej wigilii, pięknie udekorowanego domu czy wymarzonych prezentów, dajemy się…