Butik Świąteczny

Nietrafiony prezent co trzeciemu Polakowi potrafi zepsuć święta

Każdy z nas ma na koncie nietrafiony prezent. Każdy doskonale zna to uczucie, ten moment ekscytacji, gdy otwiera starannie zapakowane, pięknie wyglądające pudełeczko, którego zawartość pozostawia wiele do życzenia. Jak wówczas reagujemy? Nauczyliśmy się już udawać, że prezent nam się podoba, przeklinać w myślach nie pokazując nic po sobie lub robić dobrą minę do złej gry.

Naturalny i elegancki

Okazji do wręczania prezentów jest wiele. Bez względu na to czy potrzebujesz niespodzianki na urodziny, imieniny, rocznicę czy święta – kosmetyki naturalne Clochee to idealny upominek. Są eleganckie, zdrowe, ekologiczne i na dodatek to polska marka.

Nauka wybaczania: Pojednanie to dar

Co roku ten sam stres: jak usiąść do wigilijnego stołu z kimś, kto nas skrzywdził. Tak, to trudne. Ale nie niemożliwe. Trzeba zrobić kilka kroków. Pierwszy to wybaczenie. A żeby wybaczyć, trzeba powiedzieć „przepraszam”. Szczerze.

Gra na lodówkę w nurcie slow – daj prezent z pomysłem

Komma Lika to gra na lodówkę, dzięki której codzienne obowiązki domowe staną się zabawą! Czy dyskusje na temat tego, kto naprawdę zajmuje się domem, brzmią znajomo? Zdobywajcie punkty za zmywanie naczyń, za mycie samochodu, czy też za posprzątanie pokoju.

Grudniowe święta na świecie

Boże Narodzenie to nie jedyne hucznie obchodzone święto w grudniu. Inne kultury celebrują ten miesiąc na swój sposób. Świąteczny czas to dobry moment, żeby przyjrzeć się ich zwyczajom.

Zadbaj o siebie i swoich najbliższych

Nie bez powodu woda stanowi aż 60 % organizmu. Jest konieczna, żeby zapewnić prawidłowy przebieg procesów fizjologicznych. Jesienią i zimą, gdy temperatura powietrza jest niższa, więc nie czujemy pragnienia, troska o regularne picie wody jest jeszcze ważniejsza. 

Tak pachną (nie tylko) Święta!

W swojej ofercie marka Goa posiada kilka odmiennych rodzajów dyfuzorów. Dzięki temu każdy ma pewność, że znajdzie coś dla siebie. Dyfuzor zapachowy to doskonały pomysł na prezent nie tylko na święta. 10% zniżki na cały asortyment sklepu na hasło „Zwierciadło” do 31 grudnia 2017!

Bezguletnowy makowiec z Quinoa

Tradycja polska głosi, że na wigilijnym stole powinno się znaleźć 12 potraw. Boże Narodzenie nie może się obejść bez makowca i pierniczków. Jak zaskoczyć rodzinę i urozmaicić tradycyjne przysmaki?

Zadbaj o paznokcie z Manirouge

Nie od dziś wiadomo, że kobieca dłoń jest symbolem piękna i delikatności. W dzisiejszych czasach perfekcyjny, modny manicure stał się wizytówką kobiety zadbanej, pewnej siebie i podążającej za trendami.

Niepublikowana autobiografia oraz nieznane listy Ireny Jarockiej!

Irenę Jarocką jako gwiazdę estrady poznały i pokochały miliony, ale tylko nieliczni mogli ją poznać prywatnie. Pod koniec lat 90. zaczęła pisać autobiografię. Przez lata zapiski leżały w szufladzie i wreszcie trafiają do rąk czytelników.