Gwiazdka to czas idealny, by obdarować kogoś nie tylko miłością i przyjaźnia lecz także pięknymi przedmiotami, które staną się symbolem sympatii i uważności, lecz także będą cieszyć oko osoby, która prezen otrzyma. Warto więc zastanowić się co  sprawi przyjemność naszym najbliższym. Dziś na tapecie pomysły na prezent dla wielbicielek mody.

Autor: Aleksandra Mijakoska

Święta to świetna okazja na to, by obdarować kogoś prezentem. Wielbicielki mody ucieszą się więc z przedmiotów pięknych, wpisanych w obowiązujące trendy i możliwie unikalnych. Oto  kilka pomysłów na udane prezenty dla potencjalnych trendsetterek.

Akcesoria idealne

Każda wielbicielka mody przyzna, że nie ma czegoś takiego jak zbyt wiele pięknych przedmiotów. Porządana ilość akcesoriów jest właściwie nie do określenia. Dlatego fantazyjna biżuteria, apaszka ze szlachetnej tkaniny czy unikatowy pasek będzie idealnym przedmiotem na prezent.

Zapakowane w torbę

Jeżeli osoba, do której ma trafić prezent jest wielbicielką torebek, to właśnie one będą największym marzeniem. Dobra torebka z resztą jest zawsze pomysłem doskonałym. Niezależnie od tego czy wybierzemy designerską, ultra markową czy poprostu praktyczną, będzie ona pomysłem trafionym.

T-shirt z przekazem
 Koszulka z zabawnym napisem, unikalną aplikacją, lub po prostu  w minimalistycznej bieli lub czerni to przezent zawsze trafiony i praktyczny. Co więcej, może mieć w sobie ukrytą treść lub stać się okazją do śmiechu i zapewnić obdarowanej osobie dobry nastrój nie tylko w święta.