Jeżeli nadal nie macie prezentu pod choinkę, mamy dla Was trzy sprawdzone pomysły, które sprawią dużo radości, zrówno osobie obdarowywanej jak i darczyńcy, czyli wam.  Sprawdźcie!

Autor: Aleksandra Mijakoska

Pewniak dla kobiety

Jeżeli prezentu nadal nie macie dla przedstawicielki płci pięknej, postawcie śmiało na kosmetyki. Zestaw ulubionych kremów czy perfum i balasamu do ciała to zawsze trafiony prezent.  Super zestawy kosmetyków znajdziecie w sieci drogerii Hebe. Teraz  atrakcyjny jest nie tylko wybór ulubionych zapachów, lecz także przyjazne portfelowi ceny. Jeżeli jednak nie znacie dobrze gustu osoby, dobrym wyjściem będzie karta podarunkowa na zakupy – nie tylko świąteczne 🙂 .

hebebe

Prezent dla prawdziwego mężczyzny

Jeżeli z kolei brakuje wam prezentu dla mężczyzny, to idealnym pomysłem będzie golarka Braun. Niezależnie od tego czy adresat przezentu preferuje brak zarostu czy idelanie przystrzyżoną brodę, golarka jest przedmiotem niezbędnym w każdej męskiej toalecie. Ta z serii 9 jest jedną z najdelikatniejszych na rynku, dzięki czemu nie podrażni nawet wrażliwej skóry twarzy.

ps-stage-series-9-shaver

Prezent dla poszukiwacza wrażeń

A może poszukujecie prezentu oryginalnego, nietuzinkowego lub dostarczające ogrom emocji? W takiej sytuacji warto postawić na  Przezent Marzeń! Możecie wybierać między kursem driftingu, lotem w tunelu aerodynamicznym czy skokiem ze spadochronem. Niewątpliwie taki prezent dostarczy niezapomniane emocje.

prezent-marzen-1080x378-30267149