Jeżeli nadal nie udało ci się znaleźć idealnego prezentu na Gwiazdkę, to ten artykuł jest dla Ciebie. Znajdziesz tutaj oryginalne i nietuzinkowe pomysły na przezenty. Rzeczy oryginalne czy elementy rękodziała sprawią radość nie tylko wielbicielom dizajnu, ale wszystkim osobom, dla których ważne jest by rzeczy zachwycały nie tylko formą, lecz także miały  „dusze”.

Autor: Aleksandra Mijakoska

Prezent dla wielbiciela drewna

Przedmioty wykonane z drewna  mogą mieć różne funkcje. Mogą być duże albo zupełnie małe. Wystawione na widok publiczny, lub bardziej osobiste – spersonalizowane. Mają one jednąk wspólną cechę: drewno jest materiałem uniatowym w formie oraz ciepłym w odbiorze. Drewniane przedmioty są zatem w 100% niepowtarzalne.

 Podaruj ceramikę

Ceramika to zawsze dobry pomysł na prezent. Kubek z wymownym napisem czy oryginalna, ręcznie wykonana patera to rzeczy zawsze trafione, które spokojnie można wpisać na listę „przyda się”. Różnorodność dostępnych produktów, pozwoli „wstrzelić” się niemalże na każde gusta.

Niezła sztuka pod choinką

Jeżeli natomiast osoba, która ma zostać obdarowana kocha sztukę, możemy jej sprezentować dzieło współczesnych polskich artystów. Grafiki, rzeźby czy artystyczne formy „ubrane” w przedmioty urzytkowe, np. meble. Warunek by taki prezent był udany to znać dobrze nie tylko guta ale też wnętrze osoby do której podarunek ma trafić.