Butik Świąteczny

Karafka BRITA fill&serve

Nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak ważną funkcję w naszym życiu pełni woda. Pijemy ją systematycznie i wszędzie. Czysta woda coraz częściej towarzyszy nam także podczas rodzinnych posiłków oraz spotkań ze znajomymi. W takich sytuacjach nie wypada jednak stawiać na stole plastikowych butelek – naczynie na wodę powinno być stylowe i funkcjonalne. W tej roli doskonale sprawdzi się karafka BRITA fill&serve, która została zaprojektowana tak, aby łączyć cechy eleganckiej karafki oraz nowoczesnego dzbanka do filtrowania wody.

Nietrafiony prezent co trzeciemu Polakowi potrafi zepsuć święta

Każdy z nas ma na koncie nietrafiony prezent. Każdy doskonale zna to uczucie, ten moment ekscytacji, gdy otwiera starannie zapakowane, pięknie wyglądające pudełeczko, którego zawartość pozostawia wiele do życzenia. Jak wówczas reagujemy? Nauczyliśmy się już udawać, że prezent nam się podoba, przeklinać w myślach nie pokazując nic po sobie lub robić dobrą minę do złej gry.

Naturalny i elegancki

Okazji do wręczania prezentów jest wiele. Bez względu na to czy potrzebujesz niespodzianki na urodziny, imieniny, rocznicę czy święta – kosmetyki naturalne Clochee to idealny upominek. Są eleganckie, zdrowe, ekologiczne i na dodatek to polska marka.

Gra na lodówkę w nurcie slow – daj prezent z pomysłem

Komma Lika to gra na lodówkę, dzięki której codzienne obowiązki domowe staną się zabawą! Czy dyskusje na temat tego, kto naprawdę zajmuje się domem, brzmią znajomo? Zdobywajcie punkty za zmywanie naczyń, za mycie samochodu, czy też za posprzątanie pokoju.

Zadbaj o siebie i swoich najbliższych

Nie bez powodu woda stanowi aż 60 % organizmu. Jest konieczna, żeby zapewnić prawidłowy przebieg procesów fizjologicznych. Jesienią i zimą, gdy temperatura powietrza jest niższa, więc nie czujemy pragnienia, troska o regularne picie wody jest jeszcze ważniejsza. 

Tak pachną (nie tylko) Święta!

W swojej ofercie marka Goa posiada kilka odmiennych rodzajów dyfuzorów. Dzięki temu każdy ma pewność, że znajdzie coś dla siebie. Dyfuzor zapachowy to doskonały pomysł na prezent nie tylko na święta. 10% zniżki na cały asortyment sklepu na hasło „Zwierciadło” do 31 grudnia 2017!

Zadbaj o paznokcie z Manirouge

Nie od dziś wiadomo, że kobieca dłoń jest symbolem piękna i delikatności. W dzisiejszych czasach perfekcyjny, modny manicure stał się wizytówką kobiety zadbanej, pewnej siebie i podążającej za trendami.

Niepublikowana autobiografia oraz nieznane listy Ireny Jarockiej!

Irenę Jarocką jako gwiazdę estrady poznały i pokochały miliony, ale tylko nieliczni mogli ją poznać prywatnie. Pod koniec lat 90. zaczęła pisać autobiografię. Przez lata zapiski leżały w szufladzie i wreszcie trafiają do rąk czytelników.

Poczta Kwiatowa® łączy bliskich, którzy są daleko

Idea układania kwiatów w kompozycje, które nazywamy bukietami, narodziła się właśnie w kontekście świątecznym – kwiaty, zboża, liście, owoce oraz inne ozdobne elementy zaczęły być zestawiane razem, by dać silne estetyczne wrażenia w wyjątkowym okresie roku, stać się akcentem podniosłej chwili, czyli – właśnie – wprowadzić świąteczny nastrój.

Zrównoważone święta. Prezenty

Prezentujemy poradnik o tym jak dobrze przygotować i przeżyć Święta. Cel? – odkrycie

Świąt na nowo: postawienie na przeżycia zamiast przedmiotów, na jakość wspólnie

spędzonego czasu zamiast na ilość jedzenia, na wspomnienia. Dziś pierwsza odsłona:
przyjazne dla środowiska kupowanie i pakowanie prezentów.

Prezenty dla dziecka
Jak wybrać najlepszy prezent dla dziecka?

Im bliżej Gwiazdki, tym bardziej martwimy się, co zrobić, żeby nasze dziecko nie przeżyło rozczarowania prezentem od Mikołaja. Czy da się takiemu rozczarowaniu zapobiec? I czy na pewno należy go unikać?

NOWOŚĆ Enduring Glow by Jennifer Lopez!

Zapach Enduring Glow  został zainspirowany siłą i blaskiem, jaki roztacza Jennifer Lopez na scenie. Jej energia i prezencja powodują, że wszyscy patrzą tylko na nią. Poczuj się jak Jennifer Lopez!

CALVIN KLEIN WOMEN: PIERWSZY ZAPACH RAFA SIMONSA

Słowo WOMEN (KOBIETY) oznacza nie jedną, lecz wiele osób – grupę indywidualności, które mówią odrębnym głosem i posiadają wyjątkową osobowość. CALVIN KLEIN czerpie inspirację z wielowymiarowej tożsamości współczesnej kobiecości, z rzeczywistości nowoczesnych kobiet, z ich niezliczonych interpretacji, by wymyślić nowy zapach – pierwszy zapach stworzony przez Rafa Simonsa, dyrektora kreatywnego marki Calvin Klein: CALVIN KLEIN WOMEN.