Święta już za pasem, tym czasem wszystkim, którzy jeszcze nie znaleźli idealnego prezentu polecamy wyjątkową biżuterię marki YES. Znajdziecie tu przezent idealny zarówno dla wielbicielki minimalizmu, form klasycznych jak i barokowego przepychu.

Kolekcja : Y35

35-lecie YES to niezwykły jubileusz. Na tę specjalną okazję Kasia Bukowska stworzyła biżuterię o symbolicznym i delikatnym charakterze „ Y35„. Kolekcja składa się z bransoletek i naszyjników wykonanych ze złota i srebra, ozdobionych uroczą zawieszką w postaci prezentu. Złoty naszyjnik z diamentem występuje tylko w wersji limitowanej – został stworzony w wyjątkowych 35 sztukach, sygnowanych numerem serii. Edycja limitowana dostępna jest w wybranych Salonach YES.

Berries pełne słodyczy

Kolekcja Berries składa się ze złotych i srebrnych naszyjników, pierścionków, kolczyków i bransoletek. Pojedyncze elementy zdobią onyksy i emaliowane detale. Projektantka YES Magda Dąbrowska dostrzegła zmysłowość i dojrzałość w tych elementach natury, które spotykamy każdego dnia. Dzięki wyrazistym kolorom każda kobieta zdoła podkreślić swój styl i charakter oraz odkryje siebie na nowo.

W rytmie miast: linia Mystic
Linia Mystic, zaprojektowana przez Kasię Bukowską, składa się z naszyjników, kolczyków  i pierścionków wykonanych ze złota. Inspiracją dla kolekcji była geometria – proste kształty tworzące przestrzenne kompozycje dają zarówno elegancki, jak i nowoczesny efekt. Dzięki minimalistycznej stylistyce kolekcja ma uniwersalny charakter i wpisuje się  w aktualne trendy, dając siłę i pewność siebie każdej noszącej ją kobiecie.

Czas Orientu
Kolekcja Paisley składa się z naszyjników, bransoletek, kolczyków i pierścionków wykonanych ze złota. Symbolizuje wszystko to, co jest potrzebne, żeby rozpocząć nowe życie. Jest jak dojrzały owoc, oznacza gotowość, start, tworzenie, obfitość i płodność. Odnosi się do natury, do jej rytmu
i wiecznego odradzania się. Można powiedzieć, że jest jak DNA zamknięte w symbolicznym kształcie nasiona. Paisley to kolekcja dla odważnych, przebojowych kobiet, zorientowanych na szczęście
i głęboko wierzących w siebie.

Odkrywając kosmos – kolekcja Space

Kolekcja Space składa się z naszyjników, bransoletek, kolczyków i pierścionków wykonanych ze złota i srebra. Projektantka Kasia Bukowska odnalazła inspirację w wielowymiarowej przestrzeni kosmicznej, która jest jak kobieta – na pozór znana, a jednak kryjąca wiele tajemnic. Kolekcja Space jest wyrazem nieprzeniknionej kobiecej natury, a nieoczywiste łączenia i formy nadają biżuterii intrygującego charakteru.

logo_yes