Adres redakcji
ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa,
tel. 22 312 37 12,
redakcja@carsmagazyn.pl

Redaktor naczelny
Wojtek Jakóbczyk
w.jakóbczyk@carsmagazyn.pl

Dyrektor artystyczny
Krzysztof Pietrasik
k.pietrasik@carsmagazyn.pl

Sekretarz redakcji
Adam Szczepaniak
a.szczepaniak@carsmagazyn.pl

Zespół redakcyjny
Jarosław Maznas
j.maznas@carsmagazyn.pl,
Maciej Struk
m.struk@carsmagazyn.pl,
Marek Kucharski
m.kucharski@carsmagazyn.pl,
Jakub Mioduszewski
j.mioduszewski@carsmagazyn.pl,
Robert Magdziak
r.magdziak@carsmagazyn.pl

Graficy
Joanna Gicel
j.gicel@carsmagazyn.pl,
Dominika Kraśnicka
d.krasnicka@carsmagazyn.pl

Współpracownicy
Rafał Jemielita (Playboy),
Patryk Mikiciuk (TVN Turbo),
Juliusz Szalek (moto.pl),
Szczepan Mroczek (moto.pl),
Tomasz Okurowski, Jacek Bonecki,
Jarosław Kruk, Jacek Kamiński, Marek Kawecki, Adam Włodarz, Tomasz Kuchar

Korekta  
Anna Wójcik

WYDAWNICTWO ZWIERCIADŁO Sp. z o.o.

Prezes
Jerzy Szulwic

Główna księgowa
Ewa Kępczyńska
ewa.kepczynska@zwierciadlo.pl

Księgowość
Małgorzata Antoniuk
m.antoniuk@zwierciadlo.pl
Grażyna Rakowska
g.rakowska@zwierciadlo.pl
Jolanta Ciećwierz
j.ciecwierz@zwierciadlo.pl

Asystentka księgowości
Dorota Sikora
d.sikora@zwierciadlo.pl

Sekretariat
Kinga Łożewicz

Dyrektor reklamy
Marcin Warych,
tel. 22 312 38 50
m.warych@carsmagazyn.pl

Menedżer ds. reklamy
i sponsoringu
Aneta Kożuchowska,
tel. 22 312 38 07
a.kozuchowska@carsmagazyn.pl

Dystrybucja, koordynator ds.produkcji i dystrybucji Agnieszka Lipińska,
tel. 22 312 37 10
a.lipinska@zwierciadlo.pl

druk i oprawa
RR Donnelley Europe sp. z o.o.

Zamów prenumeratę na: www.cars.infor.pl