Eyebar: otwarcie Al. Jana Pawła 22 w Warszawie

EYEBAR, pierwsza w Polsce sieć salonów profesjonalnej stylizacji brwi, jest znana od ponad 3 lat.

19 czerwca, w centrum Warszawy otwarty został kolejny salon tej marki. Mieści się on w budynku Q22. W uroczystej celebracji narodzin nowego salonu uczestniczyło wielu klientów, gwiazd, dziennikarzy i blogerów.

Podczas eventu można było skorzystać z usług Eyebar oraz uczestniczyć w oficjalnej premierze usługi Eyebar System HD gwarantującej wydłużony do 4 tygodni efekt koloryzacji. Naturalny mineralny makijaż, szałowy, a jednocześnie bardzo lekki i delikatny dla skóry oraz wegański manicure to kolejne nowe elementy oferty dowodzące, że Eyebar jest miejscem szczególnym i nowatorskim, gdzie piękno, naturalność, profesjonalizm i wspaniała atmosfera gwarantują nam efekt WOW w błyskawicznym czasie i w dogodnym terminie. Eyebar ponownie zaskakuje swoją innowacyjnością i poszukiwaniem nieinwazyjnych metod, byśmy wyglądały naturalnie i świeżo.

Kolejny salon powstał w centrum przy Al. Jana Pawła II 22. Jest otwarty od pn-pt w godz. 8:00-21:00 oraz sb w godz. 9:00-19:00.

Na usługi można umówić się poprzez stronę eyebar.pl lub telefonicznie 22 101 72 71.

Otrzymujesz tę wiadomość ponieważ Twój adres został zapisany w naszej bazie osób zainteresowanych informacjami z Wydawnictwa Zwierciadło. aby nie otrzymywać wiadomości z grupy mailingowej Zwierciadlo.pl, wypisz się z niej, odwiedzając ten link