Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Kluby Zwierciadła – dołącz do nas!

Bogdan Biały
11 kwietnia 2011 in Informacje, Kluby Zwierciadła by redakcja.
Kluby Zwierciadła od lat zrzeszają miłośników magazynu Zwierciadło. Powstały wiele lat temu z inicjatywy samych czytelniczek, które zainspirowane tematami poruszanymi na łamach magazynu, poczuły potrzebę osobistych spotkań i wymiany doświadczeń. Kluby stanowią doskonałą okazję do podzielenia się swoimi refleksjami na temat problemów poruszanych w artykułach, do szczerej rozmowy, wymiany myśli, a także opinii o wszystkim, co dotyczy naszego życia.

Z ramienia redakcji Zwierciadło Klubami opiekuje się Renata Arendt – Dziurdzikowska. To ona czuwa nad ich rozwojem: inicjuje kolejne spotkania oraz inspiruje klubowiczów do poruszania nowych tematów. – Kluby to zwierciadło tego, czego właśnie w tym momencie doświadczamy w relacjach z bliskimi, ze sobą i ze światem – wyjaśnia – To również serdeczna atmosfera, otwartość, zaufanie, zanurzanie się w głębsze rejony uczuć, pragnień, dążeń, motywacji. Prowadzą nas ważne artykuły drukowane na łamach pisma. Pytanie jak te teksty odbijają się w nas…? Jakie nowe przestrzenie przed nami otwierają?

Każdy z działających Klubów ma swoją liderkę, która zrzesza pozostałych klubowiczów – To nowy sposób zapraszania do myślenia, do odbywania podróży w głąb siebie – opowiada Krystyna Adamczak, prezeska Klubu Zwierciadła w Poznaniu i właścicielka księgarni „Bajka” – Forma warsztatowa spotkań sprawia, że ich uczestnicy mogą również „doświadczać” przeczytanych treści.Każde kolejne spotkanie poszerza się o nowych gości, przyjaciół i rodzinę uczestników poprzednich spotkań. Miło nam zauważyć, że kobiety przyprowadzają swoje mamy i babcie. Mężczyźni przyjaciół i żony.Młodzież i seniorzy podkreślają, że wartością tych spotkań jest szczerość i otwartość.Wspólnie dążymy do podniesienia jakości swojego życia.

Dołącz do nas!

Droga Czytelniczko vel Czytelniku! Jeśli chcesz uczestniczyć w spotkaniach Klubów Zwierciadła, możesz dołączyć do jednego z nich:

Poznań: Krystyna Adamczak, bajka-krystyna@tlen.pl

Bydgoszcz: Beata Jarząbek, ksiegarnia1kolorowa@tlen.pl   

Katowice: Sylwia Podczaszyńska, sylwia@pi.pl

Warszawa: Agnieszka Chmielewska, aga@plac-zabaw.waw.pl

Skontaktuj się w tej sprawie z liderką (najlepiej via e-mail). Otrzymasz informację kiedy i gdzie odbędzie się najbliższe spotkanie.

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Porozmawiaj na klubowym forum.

Odwiedź bloga klubowego i zapoznaj się z aktywnością Klubu:


Jak utrzymać wakacyjny nastrój przez całe lato?

Okres urlopowy zaczął się na dobre, choć niestety, rzadko spędzamy całe wakacje na wyjeździe. Przez większą część lata chodzimy do pracy próbując poczuć wakacyjny klimat ...

Recepta na lęk? „Pokochaj swoje serce”

„Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.” mówi Dagmara Skalska w swojej najnowszej książce „Pokochaj swoje serce” i przedstawia sposób na pokonanie lęku.
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI