Kluby Zwierciadła – dołącz do nas!

Bogdan Biały

Kluby Zwierciadła od lat zrzeszają miłośników magazynu Zwierciadło. Powstały wiele lat temu z inicjatywy samych czytelniczek, które zainspirowane tematami poruszanymi na łamach magazynu, poczuły potrzebę osobistych spotkań i wymiany doświadczeń. Kluby stanowią doskonałą okazję do podzielenia się swoimi refleksjami na temat problemów poruszanych w artykułach, do szczerej rozmowy, wymiany myśli, a także opinii o wszystkim, co dotyczy naszego życia.

reklama

Z ramienia redakcji Zwierciadło Klubami opiekuje się Renata Arendt – Dziurdzikowska. To ona czuwa nad ich rozwojem: inicjuje kolejne spotkania oraz inspiruje klubowiczów do poruszania nowych tematów. – Kluby to zwierciadło tego, czego właśnie w tym momencie doświadczamy w relacjach z bliskimi, ze sobą i ze światem – wyjaśnia – To również serdeczna atmosfera, otwartość, zaufanie, zanurzanie się w głębsze rejony uczuć, pragnień, dążeń, motywacji. Prowadzą nas ważne artykuły drukowane na łamach pisma. Pytanie jak te teksty odbijają się w nas…? Jakie nowe przestrzenie przed nami otwierają?

Każdy z działających Klubów ma swoją liderkę, która zrzesza pozostałych klubowiczów – To nowy sposób zapraszania do myślenia, do odbywania podróży w głąb siebie – opowiada Krystyna Adamczak, prezeska Klubu Zwierciadła w Poznaniu i właścicielka księgarni „Bajka” – Forma warsztatowa spotkań sprawia, że ich uczestnicy mogą również „doświadczać” przeczytanych treści.Każde kolejne spotkanie poszerza się o nowych gości, przyjaciół i rodzinę uczestników poprzednich spotkań. Miło nam zauważyć, że kobiety przyprowadzają swoje mamy i babcie. Mężczyźni przyjaciół i żony.Młodzież i seniorzy podkreślają, że wartością tych spotkań jest szczerość i otwartość.Wspólnie dążymy do podniesienia jakości swojego życia.

Dołącz do nas!

Droga Czytelniczko vel Czytelniku! Jeśli chcesz uczestniczyć w spotkaniach Klubów Zwierciadła, możesz dołączyć do jednego z nich:

Poznań: Krystyna Adamczak, bajka-krystyna@tlen.pl

Bydgoszcz: Beata Jarząbek, ksiegarnia1kolorowa@tlen.pl   

Katowice: Sylwia Podczaszyńska, sylwia@pi.pl

Warszawa: Agnieszka Chmielewska, aga@plac-zabaw.waw.pl

Skontaktuj się w tej sprawie z liderką (najlepiej via e-mail). Otrzymasz informację kiedy i gdzie odbędzie się najbliższe spotkanie.

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Porozmawiaj na klubowym forum.

Odwiedź bloga klubowego i zapoznaj się z aktywnością Klubu: