Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój

kolaz_1Kryształowe Zwierciadła to nagroda przyznawana ludziom dialogu – ludziom, którzy łączą, nie dzielą. Redakcja magazynu „Zwierciadło” przyznaje je od 1996r. Otrzymują je wybitne osobowości ze świata kultury, nauki, sztuki i życia publicznego. Ludzie wielkich pasji, którzy za pomocą swego talentu i pracy jednoczą ludzi wokół ważnych idei, budując między nimi mosty, a nie mury.

Wszyscy dotychczasowi laureaci to ludzie z imponującym dorobkiem, znani i szanowani, uchodzący często za autorytety w swoich dziedzinach. W gronie laureatów znaleźli się m.in. Leszek Możdżer, Maja Komorowska, Anne Applebaum, Wisława Szymborska, Agnieszka Holland, Hanna Krall, Wojciech Smarzowski.

kolaz_2

 

DZIĘKUJEMY SPONSOROM I PARTNEROM
GALI KRYSZTAŁOWE ZWIERCIADŁA 2016!

 

Ceremonia wręczenia Kryształowych Zwierciadeł to nasze redakcyjne święto. Wieczór, który spędzamy w przyjaznym gronie naszych autorów, bohaterów, czytelników, współpracowników, wszystkich, z którymi jesteśmy związani w codziennej pracy.
Dzięki wyjątkowemu miejscu jakim jest warszawski Pałac Królikarnia, pięknej oprawie muzycznej i wspaniałym gościom, każda uroczystość pozostawia miłe wspomnienia i mnóstwo dobrych emocji. Cieszymy się zawsze z tego spotkania z niezwykłymi osobami, dla których ważne są nie tylko wybitne osiągnięcia, ale przede wszystkim humanistyczne idee, którymi się kierują.

Historia