Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

16 lipca 2014 in Kultura by Promocja

„Książka w podróży”. Czytanie fragmentów powieści „Czas honoru”

„Książka w podróży” promuje czytanie i ideę uwalniania książek. Akcję rozpocznie spotkanie Czytelników z aktorami filmu „Czasu honoru" i autorem powieści, Jarosławem Sokołem, które jest także scenarzystą serialu.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl
Ponieważ aktorzy „Czasu honoru” nadal nagrywają zdjęcia do najbliższego sezonu serialu, a w niedzielę, 3 sierpnia odbędzie się emisja specjalnego odcinka, nie uda im się przybyć na zaplanowane przez nas spotkanie z Czytelnikami. 1 sierpnia możecie zobaczyć ich przy pracy, w Programie II TVP.  Przygotowywane są bowiem relacje na żywo z planu zdjęciowego.

Ale dobra informacja jest taka,  że akcja „Książka w podróży”  nie jest odwołana, tylko przesunięta o kilka tygodni! Odbędzie się na przełomie sierpnia i września.

Zaglądajcie na tę stronę regularnie, wkrótce pojawi się tu informacja o nowym termin spotkania Czytelników z  twórcami „Czasu honoru”.
Tutaj fragment III tomu powieści. Wątki, których jeszcze nie było w serialu!


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI