Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

29 marca 2015 in Kultura by redakcja

35 lat kariery Toma Hanksa w 7 minut

Tom Hanks zaproszony do programu The Late Late Show with James Corden razem z gospodarzem zagrał 7-minutowy skecz podsumowujący 35 lat swojej kariery filmowej.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Aktorzy odtworzyli wspólnie 29 tytułów z udziałem Toma Hanksa. Znalazły się wśród nich m.in. oscarowe „Forest Gump” i „Filadelfia”, „Bezsenność w Seattle” i „Masz wiadomość”, w których James Corden zagrał jako Meg Ryan, nagrodzony Złotym Globem „Szeregowiec Ryan ” czy ostatni „Ratując pana Banksa”.

Tom Hanks zadebiutował na dużym ekranie w 1980 r. w thrillerze „On wie, że jesteś sam”. Pierwszą nominację do Oscara przyniosła mu rola w komedii „Duży”. Łącznie był nominowany aż 5 razy, a dwukrotnie otrzymał statuetkę za pierwszoplanową rolę męską („Filadelfia”, „Forest Gump”).

Najnowszy film z udziałem Hanksa, „Most szpiegów” („Bridge of Spies”) w reżyserii Stevena Spielberga będzie miał swoją premierę w październiku. Jest to historia szpiegowska z czasów zimnej wojny. Film był częściowo kręcony we Wrocławiu, który odgrywał rolę Berlina z lat 60.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI