5 edycja? 5 nowości! – Kino w Trampkach kontratakuje

5 edycja Kina w Trampkach stratuje już 31 maja i trwać będzie do 11 czerwca 2017 roku w kinach: Luna i Kinoteka. Festiwal filmowy dla Dzieci i Młodzieży rusza pełną parą. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was 5 odjazdowych nowości, które w tym roku znajdą się na festiwalu. Start:

  1. Kino w Trampkach. Naturalnie

Zajrzyj z nami do dziupli ptaków, wyostrz swój słuch, dotyk i węch w ramach nocnych spacerów po parku, przyjdź i posłuchaj magicznych opowieści z zaklętego ogrodu oraz dowiedz się co w trawie piszczy w ramach wyjątkowych warsztatów i filmów tematycznych.

  1. Rowerowy Maj z Kinem w Trampkach

Wyjeździj bilet do kina dla całej klasy! Warszawskie szkoły rywalizują w dojeżdżaniu na lekcje na rowerach, rolkach, hulajnogach czy deskorolkach. Nie czekaj i zgarnij jeden z 5 biletów dla całej klasy. A już 22 maja w Parku Fontann piknik inauguracyjny z mnóstwem atrakcji.

  1. Young VIBES

Już 8 czerwca o godzinie 18:00 w kinie Luna specjalny pokaz filmów zrealizowanych przez nasza młodzież. Będzie czerwony dywan, ścianka i glamour. Wieczór uświetni występ grupy BCA Flash. Zaś po projekcji After Party „Szpilki i lakiery” w asyście autorów filmów festiwalowych. Zapowiada się szampańska zabawa.

  1. Telewizja Młodzieżowa

Wielką rolę w przygotowaniu Trampkowego Festiwalu odgrywaj dzieci i młodzież. Niezmiennie od lat tworzą niezapomnianą atmosferę, pomagają w pracach organizacyjnych czy podejmują się wspaniałych inicjatyw. W tym roku zajmą się przygotowaniem materiałów zdjęciowych, prowadzeniem wywiadów oraz organizacja pracy studia telewizyjnego. Czy się im uda? Nie mam y co do tego żadnych wątpliwości.

  1. Jury Rodziców

Tak, to nie kawał. W ramach tegorocznej edycji jurorami festiwalowymi zostaną także rodzice. Wybiorą oni najlepszy film pokoleniowy, pozwalający poznać rodzicom świat dzieci i młodzieży.

Zmiana ról? Powrót do przeszłość? Okaże się już niebawem

Nie zabraknie także świetnych filmów, spotkań z twórcami czy warsztatów tematycznych.

Otrzymujesz tę wiadomość ponieważ Twój adres został zapisany w naszej bazie osób zainteresowanych informacjami z Wydawnictwa Zwierciadło. aby nie otrzymywać wiadomości z grupy mailingowej Zwierciadlo.pl, wypisz się z niej, odwiedzając ten link