Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

7 września 2011 in Aktualności by redakcja

Anna Dereszowska i Maciej Jachowski zapraszają na 48 Hour Film Project Warsaw

Prezentujemy krótkie spoty, w których Anna Dereszowska oraz Maciej Jachowski zachęcają do wzięcia udziału w projekcie.

A dlaczego warto wziąć udział w 48 HFP Warsaw?

Przede wszystkim jury składające się z trzech świetnych polskich filmowców: montażysty Jarka Barzana, reżysera Xawerego Żuławskiego i operatora Arkadiusza Tomiaka.

Drugim plusem są projekcje nakręconych filmów: każda ekipa może zaprosić rodzinę  oraz znajomych na pokazy swojego filmu do najlepszych i najmodniejszych warszawskich klubokawiarni: Nowy Wspaniały Świat, Dobranocka, Powiększenie, 1500m2 do wynajęcia, MiTo art.books.café oraz Solca. Podczas projekcji odbędzie się plebiscyt publiczności. Podczas uroczystej imprezy, zamykającej filmowy tydzień w należącej do Narodowego Instytutu Audiowizualnego Ślusarni, zostaną ogłoszone werdykty – i jury i publiczności.

Na uczestników czekają wspaniałe nagrody. Najlepszy film pojedzie na festiwal Filmapalooza (oficjalny 48HFP Awards Weekend) gdzie ma szansę walczyć o jedno z jedenastu miejsc na Festiwal w Filmowy Cannes, nagrodę pieniężną, rozdane zostaną statuetki, Movie Magic Screenwriter Software 6 i wiele innych.

48 HFP Warsaw stało się częścią projektu Narodowego Instytutu Audiowizualnego Kultura 2.0

48 HOUR FILM PROJECT jest to pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce. Znana na całym świecie (w 2010 eoku w 80 miastach, wzięło w niej udział ok. 40 000 filmowców) budzi coraz większe zainteresowanie i u nas.  Bardzo słusznie- wygrana jest przecież niemała, a cały festiwal jest bardzo energicznie i przyszłościowo zorganizowany. Młode Stowarzyszenie Warszawska Przestrzeń Filmowa we współpracy z Fundacją Grifita dokładają wszelkich starań aby 48 HFP Warsaw był jak najbardziej interesujący i z fajerwerkiem na stałe wszedł do kalendarza polskich wydarzeń kulturalnych.

Po szczegóły zapraszamy na stronę http://48hfpwarsaw.pl/ gdzie można znaleźć szczegółowe informacje i zarejestrować się na Festiwal oraz fanpage na facebooku: http://www.facebook.com/48HFPWarsaw.


Rajskie ptaki w Twoim ogrodzie

Wiosna i lato to czas wyjątkowych spotkań na świeżym powietrzu. Garden party czy weekendowe przyjęcia z bliskimi na tarasie mają swój niepowtarzalny i bezpretensjonalny urok. ...

Wywiad SENSu: Joanna Brodzik

Na prośby widzów wróciła właśnie na plan szóstego sezonu serialu z cyklu „Nad rozlewiskiem”, na prośbę naszej redakcji po raz trzeci pojawiła się na okładce ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI