Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

123rf.com
123rf.com
28 września 2011 in Aktualności by Przemysław Dobrzyński

Antonio Banderas i Salma Hayek przyjechali do Polski!

27 września w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbyła się konferencja prasowa z udziałem gwiazd Hollywood – Antonio Banderasem i Salmą Hayek, którzy przyjechali do Polski promować swój najnowszy film, animację „Kot w Butach”.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Konferencję poprzedził pokaz 20-minutowego fragmentu filmu „Kot w Butach” w 3D, który zapowiada się na znakomite kino przygodowe dla całej rodziny, pełne rozmachu, zabawnych dialogów rodem ze „Shreka”, nawiązujące do tzw.  „kina płaszcza i szpady” i powieści awanturniczych, na którym będzie się dobrze bawić cała rodzina.

Po pokazie filmu rozpoczęło się spotkanie z aktorami podkładającymi głosy głównym postaciom, czyli z Antonio Banderasem (Kot w Butach) oraz Salmą Hayek (Kitty). Na sali obecny był również Wojciech Malajkat, który podkłada głos pod Kota w polskiej wersji językowej filmu.

Zapytani o to o czym dokładnie jest „Kot w Butach”, aktorzy powiedzieli, że jest to rozrywkowy film dla ludzi z całego świata, który opowiada historię kota, który mimo niewielkiego wzrostu odznacza się ogromną osobowością i walecznością.

Salma Hayek opisała swoją postać Kitty, jako złodziejkę, która znakomicie włada szpadą, jest nieustraszona, ale też jest zawsze uparta i musi mieć ostatnie zdanie, co prowadzi do częstych konfliktów z Kotem w Butach.

Antonio wyznał, że był wielkim fanem pierwszego „Shreka”, czyli na długo zanim sam wziął w niej udział.

Salma bardzo chwaliła sobie pracę nad dubbingiem do filmu. Jak sama przyznała, do tej pracy nie potrzebny jest makijaż, wyszukany strój, aktorzy mogą skupić się na swojej pracy. Antonio i Salma wyjawili także szczegóły przygotowania całej produkcji. Wszystko zaczęło się od głosów, które aktorzy nagrali i dopiero pod te nagrania przygotowano animację, wraz z mimiką żywych aktorów.

„Kot w Butach” to spin-off „Shreka”, opowiada o przygodach postaci, która po raz pierwszy pojawiła się w drugiej części przygód zielonego Ogra, czyli Kota w butach. W amerykańskiej wersji głosu tytułowej postaci użyczył Antonio Banderas. W polskiej wersji będziemy mogli usłyszeć Wojtka Malajkata. Obok niego pojawi się nowa postać, kotka Kitty (jej głosu użyczy Salma Hayek).

Amerykańska premiera filmu zaplanowana jest 4 listopada 2011. W Polsce film będzie wyświetlany od 6 stycznia 2012 roku.

Dystrybutorem „Kota w Butach” w Polsce jest United International Pictures.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI