Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Ciąża Beyonce przyczyną opóźnień na planie filmu Eastwooda

31 sierpnia 2011 in Aktualności by redakcja
Opóźniają się prace na planie filmu „A Star is Born” Clinta Eastwooda.

Ze względu na ciążę Beyonce zdjęcia do najnowszego obrazu Clinta Eastwooda rozpoczną się później niż planowano. Pierwotnie miały rozpocząć się w lutym przyszłego roku.

„A Star Is Born” to kolejny remake filmu pod tym samym tytułem, którego premiera miała miejsce w 1937 roku. Obraz opowiada o młodej aktorce, która stara się zrobić karierę w Hollywood, a pomoga jej w tym starzejący się gwiazdor.

W pierwszej, wersji główną rolę zagrała Janet Gaynor, w remaku z 1954 roku wystąpiła Judy Garland, a w kolejnym, z roku 1976, Barbra Streisand. W najnowszej interpretacji, która planowana jest na rok 2012 rola główna przypadła Beynoce Knowles, znanej piosenkarce, która ma też na koncie kilka udanych ról filmowych w „Dreamgirls” z 2006roku, „Cadillac Records” z 2008 roku czy „Obsesji” z roku 2009.


Rajskie ptaki w Twoim ogrodzie

Wiosna i lato to czas wyjątkowych spotkań na świeżym powietrzu. Garden party czy weekendowe przyjęcia z bliskimi na tarasie mają swój niepowtarzalny i bezpretensjonalny urok. ...

Wywiad SENSu: Joanna Brodzik

Na prośby widzów wróciła właśnie na plan szóstego sezonu serialu z cyklu „Nad rozlewiskiem”, na prośbę naszej redakcji po raz trzeci pojawiła się na okładce ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI