Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

7 lutego 2012 in Aktualności by redakcja

Depardieu jako Dominique Strauss-Kahn?

Abel Ferrara potwierdza realizację filmu z udziałem Gérarda Depardieu i Isabelle Adjani. "Le monde" informuje, że już w czerwcu mogą rozpocząć się zdjęcia do filmu o seksualnym skandalu z udziałem dyrektora MFW, Dominique’a Strauss-Kahna.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

commons.wikimedia. fot.Georges Biard

Deklarację złożył sam reżyser. Abel Ferrara przyjechał do Paryża na premierę filmu Go Go Tales, pokazanego w Cannes w 2007 r., którego dystrybucja opóźniała się z powodów prawnych. Produdecnt Ferrary, Wild Bunc, zastrzega, że termin realizacji nie jest pewny. – To prawda, że chcielibyśmy, że Abel kręcił w czerwcu, ale ma cztery projekty na głowie i nie dokonaliśmy jeszcze wyboru – mówi dla „Le monde”. Wypowiedź wzbudziła śmiech reżysera. – Nikt nie będzie mi zabraniał mówić moim filmie – ripostuje.

Z Depardieu znają się tylko powierzchownie. Ferrara widział aktora w niewielu produkcjach, ale wyniósł doskonałe wrażenie z bezpośredniego spotkania. Czerwcowy termin zdjęć uwzględnia inna zobowiązania gwiazdy francuskiego kina. Akcja filmu będzie rozgrywała się w Paryżu, Nowym Jorku i Waszyngtonie. Reżyser zapowiada obraz o polityce i seksie, a nie tylko odtworzenie wydarzeń z ubiegłego roku.

Dominique Strauss-Kahn trafił na nagłówki gazet w maju 2011 r. Został zatrzymany pod zarzutem napaści seksualnej na pokojówkę w hotelu w Nowym Jorku. Pełnił wtedy funkcję dyrektora Międzynarodowego Funduszu Walutowego. W atmosferze skandalu zrezygnował ze stanowiska, ale ostatecznie śledczy uznali zeznania pokojówki za nie w pełni wiarygodne i zarzuty zostały wycofane.


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI