Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

millenium2
24 sierpnia 2011 in Aktualności by redakcja

Jest czwarta część „Millenium” Stiega Larssona?

Już od jakiegoś czasu wśród czytelników z całego świata krążą domysły na temat tego czy istnieje kontynuacja słynnej trylogii „Millenium”. Teraz okazuje się, że książka istnieje i jest w 70% gotowa.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Tak przynajmniej twierdzi Kurdo Baksi, dziennikarz, przyjaciel Stiega Larssona. Pisarz zostawił po sobie setki stron notatek. Według Baksiego jest to ponad 260 stron tekstu co stanowić ma 70% całej powieści. Z kolei partnerka Larssona, Eva Gabrielsson twierdzi, że jest to jedynie początek czwartej części, cały materiał jest niekompletny i nie jest do końca spójny z trylogią.

Larsson planował ponoć aż 10 książek z serii „Millenium”, jego plany przerwała jednak nagła śmierć. Pisarz zmarł na zwał serca przed publikacją pierwszej części trylogii w 2004 roku.

Wszystkie części „Millenium” czyli: „Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet”, „Dziewczyna, która igrała z ogniem” i „Zamek z piasku, który runął” sprzedały się na całym świecie w łącznym nakładzie 30 milionów egzemplarzy.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI