Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

4 października 2011 in Aktualności by redakcja

Koncert Diane Schuur w Polsce

Niewidoma od urodzenia, wybitna wokalistka i pianistka jazzowa, nazywana przez wielu krytyków "nową pierwszą damą jazzu" wystąpi już 8 grudnia na jedynym koncercie w warszawskiej Sali Kongresowej.

Polska publiczność będzie mogła po raz pierwszy, na żywo usłyszeć największe przeboje z niemal 30-letniej kariery amerykańskiej gwiazdy.

Obdarzona subtelnym, pełnym emocji głosem oraz doskonałym słuchem artystka, ma na swoim koncie dziewiętnaście autorskich albumów, w tym dwa nagrodzone Grammy.

Jej muzyka to w głównej mierze klasyczny, elegancki jazz, w który delikatnie wkrada się pop, country i muzyka latynoamerykańska. Diane Schuur to piosenkarka wszechstronna, potrafiąca zachwycić swoim pięknym, barwnym głosem każdego słuchacza.

Ostatnia płyta artystki „The Gathering” jest zbiorem największych przebojów country lat 60.

Bilety na występ są do nabycia w salonach Empik, poprzez sieć Ticketpro oraz ebilet.


Jak utrzymać wakacyjny nastrój przez całe lato?

Okres urlopowy zaczął się na dobre, choć niestety, rzadko spędzamy całe wakacje na wyjeździe. Przez większą część lata chodzimy do pracy próbując poczuć wakacyjny klimat ...

Recepta na lęk? „Pokochaj swoje serce”

„Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.” mówi Dagmara Skalska w swojej najnowszej książce „Pokochaj swoje serce” i przedstawia sposób na pokonanie lęku.
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI