Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Koncert Ryszarda Rynkowskiego w Warszawie!

23 września 2011 in Aktualności by redakcja
23 października o godz. 18:00 w Sali Kongresowej w Warszawie Ryszard Rynkowski zagra największe przeboje ze swojej wieloletniej kariery.

Jeden z najpopularniejszych piosenkarzy w Polsce, kompozytor i pianista, obdarzony znakomitym, mocnym głosem. Dzięki takim przebojom jak Dziewczyny lubią brąz, Życie jest nowelą, Wypijmy za błędy, czy Szczęśliwej drogi już czas jego kolejne albumy w ekspresowym tempie pokrywają się złotem i platyną. Wielokrotny laureat opolskich festiwali, zdobywca Superjedynek, odznaczony przez najbardziej szczerą publiczność – dzieci – Orderem Uśmiechu. Nawet sam Joe Cocker, do którego jest z resztą często porównywany, nie mógł sobie odmówić wspólnego z nim występu. Po prostu – Ten typ tak ma –  że od kilku dekad nie traci na popularności.

Zapraszamy 23 października do Sali Kongresowej w Warszawie!

Ceny biletów: 85zł, 100zł, 115zł, 140zł, 160zł i VIP-180zł 

Więcej informacji o koncercie: http://www.makroconcert.com/pl.php/events/ryszard-rynkowski—wielki-koncert/


Jak utrzymać wakacyjny nastrój przez całe lato?

Okres urlopowy zaczął się na dobre, choć niestety, rzadko spędzamy całe wakacje na wyjeździe. Przez większą część lata chodzimy do pracy próbując poczuć wakacyjny klimat ...

Recepta na lęk? „Pokochaj swoje serce”

„Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.” mówi Dagmara Skalska w swojej najnowszej książce „Pokochaj swoje serce” i przedstawia sposób na pokonanie lęku.
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI