Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

fot. materiały prasowe
21 września 2011 in Aktualności by redakcja

Magda Gessler debiutuje w dubbingu – zwiastun animacji „Mniam!”

W sieci dostępna jest już nowa wersja zwiastuna filmu „Mniam!”, w którym można usłyszeć debiutującą w dubbingu Magdę Gessler wspieraną przez doskonale znane wszystkim miłośnikom animacji głosy – Piotra Fronczewskiego, Jerzego Kryszaka i Marcina Hycnara.

Po zrewolucjonizowaniu polskiej kuchni Magda Gessler podejmie się nowego, zupełnie wyjątkowego wyzwania. Jako żółwica Magda wypłynie na nieznane wody sztuki dubbingowej, by dołączyć do obsady „Mniam!”, przygodowej animacji, która 7 października zagości w naszych kinach.

Pyszne opowieści Magdy, zachwalającej specjały kuchni „nadwodnego” świata, wywołają bulgot w żołądkach morskich stworzeń i sprawią, że płetwiasta ferajna zapragnie posmakować egzotycznych potraw i owoców nie-z-morza. W zarybiastej ekipie, która zaprzeczy starej prawdzie, że ryby głosu nie mają, znaleźli się wielgachny rekin kurojad Szczena, który przemówi słynnym barytonem Piotra Fronczewskiego („Epoka lodowcowa”, „Auta 2”), ciekawski rekin Olo (Marcin Hycnar – „Kung Fu Panda”, „Disco robaczki”) oraz przedstawiciel rodu płaszczek – Śliski (Cezary Morawski – „Renifer Niko ratuje Święta”, „7 krasnoludków – Historia prawdziwa”).


Rajskie ptaki w Twoim ogrodzie

Wiosna i lato to czas wyjątkowych spotkań na świeżym powietrzu. Garden party czy weekendowe przyjęcia z bliskimi na tarasie mają swój niepowtarzalny i bezpretensjonalny urok. ...

Wywiad SENSu: Joanna Brodzik

Na prośby widzów wróciła właśnie na plan szóstego sezonu serialu z cyklu „Nad rozlewiskiem”, na prośbę naszej redakcji po raz trzeci pojawiła się na okładce ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI