Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Rozszerzona edycja trylogii „Władca Pierścieni” od dziś na Blu-ray

redakcja.
Materiały prasowe
Materiały prasowe
28 czerwca 2011 in Aktualności, Wydarzenia by redakcja.
28 czerwca do sklepów trafiła 15-płytowa edycja specjalna słynnej trylogii Petera Jacksona "Władca Pierścieni". Wydanie to, oprócz rozszerzonych wersji trzech części filmu, zawiera ponad 26 godzin dodatkowych materiałów!

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Na potrzeby nowej edycji poprawiono również cyfrowo jakość obrazu, dzięki czemu superprodukcja Petera Jacskona prezentuje się na ekranie lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Kolekcję uzupełnia ponad 26 godzin dodatków specjalnych, w tym wyjątkowych dokumentów z planu zrealizowanych przez Costę Botesa, zaufanego współpracownika Petera Jacksona.

„Władca Pierścieni” to jedna z najbardziej popularnych i dochodowych serii w historii kina oparta na bestsellerowej trylogii J.R.R. Tolkiena. Zdobyła łącznie 17 Oscarów. Opowiada historię Frodo Bagginsa (Elijah Wood ), hobbita, który wraz z Drużyną składającą się z jego przyjaciół i sojuszników wyrusza w desperacką podróż, której celem jest pozbycie się ze Śródziemia Pierścienia dającego swojemu posiadaczowi nieograniczoną władzę.

W rolach głównych wystąpili m.in.: Elijah Wood, Ian McKellen, Viggo Mortensen, Sean Astin, Orlando Bloom, Cate Blanchett.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI