Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

4 września 2011 in Aktualności by redakcja

Zapowiedź 8 sezonu serialu „Dr House”

3 października na antenie amerykańskiej stacji Fox zadebiutuje 8 sezon popularnego serialu „Dr House”. Prezentujemy, krótki spot reklamujący to wydarzenie.

W spocie możemy oglądać House’a, który jest jednocześnie znudzony i sfrustrowany podczas pobytu w więzieniu. Na początku finałowego odcinka siódmego sezonu Cuddy mówi do policjantki, że jeśli House znów pojawi się w jej szpitalu, albo zbliży się do niej, chce by znalazł się za kratkami. Wszystko wskazuje na to, że doszło to do skutku.

Doktor Gregory House jest znakomitym, światowej klasy diagnostą. Jego niekonwencjonalne podejście, bezbłędny instynkt i potrzeba rozwiązywania najbardziej skomplikowanych zagadek medycznych sprawia, że skierowane do niego zostają przypadki, z którymi inni lekarze nie mogą sobie poradzić.

W rolach głównych występują: Hugh Laurie, Robert Sean Leonard, Lisa Edelstein, Omar Epps.

http://www.youtube.com/watch?v=rAFdHR_onpY&feature=player_embedded#!


Jak utrzymać wakacyjny nastrój przez całe lato?

Okres urlopowy zaczął się na dobre, choć niestety, rzadko spędzamy całe wakacje na wyjeździe. Przez większą część lata chodzimy do pracy próbując poczuć wakacyjny klimat ...

Recepta na lęk? „Pokochaj swoje serce”

„Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.” mówi Dagmara Skalska w swojej najnowszej książce „Pokochaj swoje serce” i przedstawia sposób na pokonanie lęku.
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI