Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

26 września 2011 in Aktualności by redakcja.

Zremasterowane wersje płyt Pink Floyd już w sprzedaży

Pink Floyd wraz EMI Music wspólnie ogłosili na 26 września premierę odświeżonych wydawnictw grupy na płytach CD, DVD, Blu-ray.

Kampania nosi nazwę „Why Pink Floyd…?” i obejmuje płyty CD, DVD, Blu-ray, SACD, liczne formaty cyfrowe, marketing wirusowy, aplikacje iPhone oraz całkiem nowy album „Best Of”, zawierający największe hity zespołu.

Seria wydawnicza pod wspólnym hasłem „Why Pink Floyd…?” skierowana jest do wszystkich pokoleń fanów grupy: nagrania zafascynują zarówno tych, którzy jeszcze nigdy nie mieli styczności z dorobkiem zespołu, jak i oddanych fanów, których ucieszą kolekcjonerskie zestawy w edycji super-deluxe. Wielopłytowe zestawy oferują słuchaczom wielogodzinną muzyczną ucztę, obejmującą również alternatywne wersje, dotychczas niepublikowane utwory, odzyskane nagrania z występów Pink Floyd oraz wersję koncertową legendarnego albumu „The Dark Side Of The Moon” zarejestrowaną podczas występu na stadionie Wembley w 1974 roku.

W formie zestawu dla kolekcjonerów wydane zostało 14 albumów studyjnych w wersji cyfrowo zremasterowanej.

http://www.youtube.com/watch?v=_2XPVxx2X5Q

„To unikalne wydarzenie w historii współpracy EMI z jednym z najbardziej twórczych i wpływowych zespołów w historii muzyki. Nad programem kampanii pracowaliśmy wspólnie przez rok, aby upewnić się, że obejmie on wszystkie elementy, które uczyniły Pink Floyd jedną z największych inspiracji dla współczesnej muzyki. Dlaczego Pink Floyd? Ponieważ ich muzyka nie ma sobie równej. Ekscytujące, nowe wydawnictwa pozwolą wielbicielom muzyki ponownie odkryć niesamowity dorobek zespołu. To dowód na to, że wysoka jakość artystyczna nigdy nie wychodzi z mody”. – powiedział Roger Faxon, szef Grupy EMI.

Pink Floyd byli jednym z najpopularniejszych zespołów lat 70. Do dziś sprzedali ponad 200 milionów płyt na całym świecie.


Jak utrzymać wakacyjny nastrój przez całe lato?

Okres urlopowy zaczął się na dobre, choć niestety, rzadko spędzamy całe wakacje na wyjeździe. Przez większą część lata chodzimy do pracy próbując poczuć wakacyjny klimat ...

Recepta na lęk? „Pokochaj swoje serce”

„Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.” mówi Dagmara Skalska w swojej najnowszej książce „Pokochaj swoje serce” i przedstawia sposób na pokonanie lęku.
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI