Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

14 czerwca 2015 in Kultura by redakcja

Beatlesi w komedii muzycznej

1 kwietnia 2016 w słynnej sali koncertowej w Londynie, Royal Albert Hall zadebiutuje musical „The Sessions at Abbey Road”. Twórcy spektaklu chcą odtworzyć na scenie atmosferę studia, w którym legendarna grupa z Liverpoolu wielokrotnie pracowała nad nagraniami.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

The Beatles nagrali większość płyt w studiu przy Abbey Road. Nazwa studia znalazła się nawet w tytule 11. krążka z października 1969. „Abbey Road” należy do najsłynniejszych albumów wszech czasów. W rankingu magazynu Rolling Stone w 2003 znalazł się na 14. miejscu, a kanał muzyczny VH1 sklasyfikował go jeszcze wyżej, na ósmym miejscu.

W londyńskim spektaklu weźmie udział 45 artystów. Na scenie pojawi się studio w autentycznym wymiarze – 18 x 11,5 m. Przezroczyste ściany pozwolą publiczności śledzić pracę nad nagraniami.

Producent Jef Hanlon informuje w komunikacie prasowym: „Wykonano bardzo solidną dokumentację. Chcieliśmy być możliwie najbardziej wierni oryginalnemu procesowi. Cała instrumentalizacja, aranżacja i wokal będą identyczne z oryginalnymi nagraniami i będzie nawet ośmiu wokalistów, którzy odtworzą różne ścieżki Beatlesów”.

Stig Edgren, producent wykonawczy spektaklu, zapowiada, że będzie to szlachetna, zgodna z faktami i autentyczna rozrywka. Do premiery pozostaje jeszcze ponad 9 miesięcy, ale przedsprzedaż biletów w cenie od 55 do 75 funtów rozpocznie się już za kilka dni.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI