Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

2 czerwca 2015 in Kultura by redakcja

Będzie czwarta część Greya

E.L. James poinformowała wczoraj na Instagramie, że 18 czerwca ukaże się kolejny tom bestsellerowej serii erotycznej zapoczątkowanej przez tytuł „Pięćdziesiąt twarzy Greya”.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Autorka „50 twarzy Greya“ naprawdę umie zachować sekret! Informacja o nowej powieści ukazała się niespodziewanie na Instagramie. Książka pod tytułem „Grey” ukaże się na urodziny serii, 18 czerwca, jednocześnie w Wielkiej Brytanii i w USA, i będzie opowiadać historię znaną już z poprzednich części, ale opowiedzianą przez Christiana Greya. „Mam nadzieję, że wam się spodoba”, pisze E.L. James. Wcześniej narratorką była Anastasia Steele, studentka literatury. Bohaterzy poznali się przy okazji wywiadu, który miała przeprowadzić dziewczyna i ich spotkanie stało się początkiem śmiałej przygody.

W komunikacie prasowym na temat czwartej części Greya czytamy ponadto: „Christian jest osobą skomplikowaną i czytelnicy zawsze byli zafascynowani jego pragnieniami, motywacjami i trudną przeszłością. I jak wie każdy, kto przeżył miłość, każda historia ma dwie strony”.

Powieści erotyczne E.L. James odniosły olbrzymi sukces światowy. Sprzedaż trylogii przekroczyła 100 milionów egzemplarzy. Z filmowych list przebojów nie schodzi także adaptacji filmowa „50 twarzy Greya“, której premiera odbyła się na początku 2015. W Polsce serii o Greyu ukazała się nakładem Wydawnictwa Sonia Draga.


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI