Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

21 listopada 2014 in Kultura by redakcja

„Cafe Brasil”. Andrzejkowy koncert Magdy Navarrete

Po ogromnym sukcesie spektaklu „Café Bolero Night" Magda Navarrete z zespołem „Noche de boleros" 30 listopada 2014 zaprezentują w warszawskim Teatrze Syrena nowy program. „Café Brasil” to porywający spektakl muzyczny, gorące bolera, żywiołowe flamenco w wykonaniu wybitnych muzyków w Polsce z towarzyszeniem gościa specjalnego, Leo Vilhena z Brazylii.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Widzowie usłyszą klasyki: kubańskich, portorykańskich boler i brazylijskiej bossanovy. Będą także świadkami niezwykłej fuzji tańca flamenco i autorskich piosenek Magdy. Wokalistka od lat żongluje stylami muzycznymi, a „Café Brasil” po raz kolejny potwierdza klasę i smak wykonania.

Magdzie Navarrete w spektaklu „Café Brasil” będą towarzyszyć niezwykli muzycy, z którymi artystka nagrała 8 lat temu swój pierwszy krążek, „Chilli”. Po wielkim sukcesie polskim i zagranicznym jej hiszpańskiej wersji „Ostatniej Niedzieli”, „El Ultimo Domingo” zespół koncertował w kraju i za granicą − teraz powraca na warszawską scenę w nowej, teatralnej odsłonie.

„Café Brasil” zadowoli gusta tych, którzy lubią delektować się muzyką, i tych, którzy wolą „poszaleć”. Z okazji Andrzejek artyści przygotowali niespodziankę: zaprosili do współpracy brazylijskiego gościa specjalnego: Leo Vilhena − gitarzystę i wokalistę.

„Café Brasil”, 30 listopada 2014, godz.19, Teatr Syrena w Warszawie


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI