„Cafe Brasil”. Andrzejkowy koncert Magdy Navarrete

Po ogromnym sukcesie spektaklu „Café Bolero Night” Magda Navarrete z zespołem „Noche de boleros” 30 listopada 2014 zaprezentują w warszawskim Teatrze Syrena nowy program. „Café Brasil” to porywający spektakl muzyczny, gorące bolera, żywiołowe flamenco w wykonaniu wybitnych muzyków w Polsce z towarzyszeniem gościa specjalnego, Leo Vilhena z Brazylii.

reklama

Widzowie usłyszą klasyki: kubańskich, portorykańskich boler i brazylijskiej bossanovy. Będą także świadkami niezwykłej fuzji tańca flamenco i autorskich piosenek Magdy. Wokalistka od lat żongluje stylami muzycznymi, a „Café Brasil” po raz kolejny potwierdza klasę i smak wykonania.

Magdzie Navarrete w spektaklu „Café Brasil” będą towarzyszyć niezwykli muzycy, z którymi artystka nagrała 8 lat temu swój pierwszy krążek, „Chilli”. Po wielkim sukcesie polskim i zagranicznym jej hiszpańskiej wersji „Ostatniej Niedzieli”, „El Ultimo Domingo” zespół koncertował w kraju i za granicą − teraz powraca na warszawską scenę w nowej, teatralnej odsłonie.

„Café Brasil” zadowoli gusta tych, którzy lubią delektować się muzyką, i tych, którzy wolą „poszaleć”. Z okazji Andrzejek artyści przygotowali niespodziankę: zaprosili do współpracy brazylijskiego gościa specjalnego: Leo Vilhena − gitarzystę i wokalistę.

„Café Brasil”, 30 listopada 2014, godz.19, Teatr Syrena w Warszawie