Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

14 grudnia 2015 in Kultura by redakcja

Charytatywny Koncert Świąteczny SGH

Niezależny Miesięcznik Studentów MAGIEL zaprasza na IX edycję Świątecznego Koncertu SGH – jedną z największych charytatywnych inicjatyw akademickich. Utalentowani młodzi artyści wykonają swoje aranżacje świątecznych piosenek, a samo wydarzenie poprowadzi Joanna Jabłczyńska.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Grafika - Świąteczny Koncert SGHKoncertowi, oprócz tradycyjnej zbiórki pieniędzy, towarzyszą m. in.: licytacje kolacji i aukcje, a zebrane środki zostaną przekazane na rzecz podopiecznych Fundacji Zdążyć z Pomocą. Do tej pory studentom udało się zebrać ponad 90 000 złotych. Tegoroczny Koncert został objęty honorowym patronatem Ministra Pracy i Polityki Społecznej oraz Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy.

To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się we wtorek, 15. grudnia o godz. 20 w warszawskim klubie Palladium. Organizowany przez studentów Koncert jest świetną okazją do wkroczenia w świąteczny nastrój przy dźwiękach nowoczesnych aranżacji bożonarodzeniowych przebojów.

W 2011 roku niezapomnianych wrażeń dostarczali nam utalentowani studenci warszawskich szkół wyższych, uczniowie Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Chopina, jak również członkowie drużyny Nataszy Urbańskiej z programu Bitwa na Głosy oraz charyzmatyczny i lubiany prowadzący – Jarosław Kuźniar. W czasie edycji 2012 koncert poprowadziła Dorota Wellman. Wspomogliśmy podopiecznych fundacji Mam Marzenie i mamy nadzieję, że zapewniliśmy im niezapomniane przeżycia. Wspomnienia z edycji 2013 są wciąż świeże. Oprócz wspaniałej zabawy wydarzenie to zapewniło także wsparcie dla podopiecznej Fundacji Ewy Chodakowskiej oraz podopiecznych Fundacji Słoneczko.

Według słów zeszłorocznej koordynatorki wydarzenia: co roku ten koncert rozwija się i co roku wszystko działa sprawniej – co zatem czeka nas na tegorocznej edycji? Jedno jest pewne: tym razem także nie zabraknie wielu pozytywnych niespodzianek.

Niezależny Miesięcznik Studentów MAGIEL to najważniejsze medium studenckie w Szkole Głównej Handlowej, gdzie ukazuje się od 1995 roku. Od trzech lat obecny jest także na Uniwersytecie Warszawskim. Na jego łamach ukazują się artykuły dotyczące życia uczelni, aktualności organizacji studenckich i kół naukowych, a także komentarze do aktualnych wydarzeń ze świata polityki i gospodarki. Poza działalnością dziennikarską, członkowie redakcji MAGLA angażują się także w przygotowanie niezwykłych wydarzeń: projektu Media Student, Targów Wydawnictw Ekonomicznych, Konferencji Muzyka a Biznes i – co najważniejsze – Koncertu Świątecznego.

Strona: http://swiatecznie.org/
Facebook: www.facebook.com/swiatecznesgh


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI