Charytatywny Koncert Świąteczny SGH

Niezależny Miesięcznik Studentów MAGIEL zaprasza na IX edycję Świątecznego Koncertu SGH – jedną z największych charytatywnych inicjatyw akademickich. Utalentowani młodzi artyści wykonają swoje aranżacje świątecznych piosenek, a samo wydarzenie poprowadzi Joanna Jabłczyńska.
Grafika - Świąteczny Koncert SGHKoncertowi, oprócz tradycyjnej zbiórki pieniędzy, towarzyszą m. in.: licytacje kolacji i aukcje, a zebrane środki zostaną przekazane na rzecz podopiecznych Fundacji Zdążyć z Pomocą. Do tej pory studentom udało się zebrać ponad 90 000 złotych. Tegoroczny Koncert został objęty honorowym patronatem Ministra Pracy i Polityki Społecznej oraz Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy.

reklama

To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się we wtorek, 15. grudnia o godz. 20 w warszawskim klubie Palladium. Organizowany przez studentów Koncert jest świetną okazją do wkroczenia w świąteczny nastrój przy dźwiękach nowoczesnych aranżacji bożonarodzeniowych przebojów.

W 2011 roku niezapomnianych wrażeń dostarczali nam utalentowani studenci warszawskich szkół wyższych, uczniowie Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Chopina, jak również członkowie drużyny Nataszy Urbańskiej z programu Bitwa na Głosy oraz charyzmatyczny i lubiany prowadzący – Jarosław Kuźniar. W czasie edycji 2012 koncert poprowadziła Dorota Wellman. Wspomogliśmy podopiecznych fundacji Mam Marzenie i mamy nadzieję, że zapewniliśmy im niezapomniane przeżycia. Wspomnienia z edycji 2013 są wciąż świeże. Oprócz wspaniałej zabawy wydarzenie to zapewniło także wsparcie dla podopiecznej Fundacji Ewy Chodakowskiej oraz podopiecznych Fundacji Słoneczko.

Według słów zeszłorocznej koordynatorki wydarzenia: co roku ten koncert rozwija się i co roku wszystko działa sprawniej – co zatem czeka nas na tegorocznej edycji? Jedno jest pewne: tym razem także nie zabraknie wielu pozytywnych niespodzianek.

Niezależny Miesięcznik Studentów MAGIEL to najważniejsze medium studenckie w Szkole Głównej Handlowej, gdzie ukazuje się od 1995 roku. Od trzech lat obecny jest także na Uniwersytecie Warszawskim. Na jego łamach ukazują się artykuły dotyczące życia uczelni, aktualności organizacji studenckich i kół naukowych, a także komentarze do aktualnych wydarzeń ze świata polityki i gospodarki. Poza działalnością dziennikarską, członkowie redakcji MAGLA angażują się także w przygotowanie niezwykłych wydarzeń: projektu Media Student, Targów Wydawnictw Ekonomicznych, Konferencji Muzyka a Biznes i – co najważniejsze – Koncertu Świątecznego.

Strona: http://swiatecznie.org/
Facebook: www.facebook.com/swiatecznesgh