Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

3 czerwca 2015 in Kultura by redakcja

Czy Adele znów zaśpiewa w Bondzie?

Dziennik Daily Star przypuszcza, że wokalistka ponownie pojawi się na ścieżce dźwiękowej najnowszego filmu o przygodach 007. Premiera „Spectry” odbędzie się na początku listopada 2015.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Adele wykonała piosenkę przewodnią do ostatniego (dotychczas) filmu o Bondzie, „Skyfall”. Wkrótce po premierze utwór trafił na czoło list przebojów, a w 2013 został nagrodzony Oscarem dla najlepszej piosenki. Podczas tej samej gali Oscarów wokalistka zaśpiewała go zresztą po raz pierwszy na żywo. Oba wykonania (filmowe i podczas gali) cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem na You Tube.

Gdyby spekulacje się potwierdziły, Adele byłaby pierwszą wykonawczynią dwóch kolejnych piosenek przewodnich w filmach o agencie jej królewskiej mości. Brytyjska gazeta dodaje, że po sukcesie „Skyfall” byłaby to olbrzymia presja dla wokalistki, ale z pewnością olbrzymia korzyść i dla niej, i dla „Spectry”. Fani Adele czekają od 4 lat na jej nową płytę. Album „21” (drugi w jej karierze) zdobył m.in. dwie nagrody Grammy i sprzedał się w ponad 30-milionowym nakładzie na całym świecie.

„Spectra” trafi do kin 6 listopada. Rolę Bonda gra w dalszym ciągu Daniel Craig (poprzednio: „Casino” Royal, 2006; „007 Quantum of Solace”, 2008; „Skyfall,” 2012). Partnerują mu m.in. Monica Bellucci, Christoph Waltz (Oscary za „Django” i „Bękarty wojny”), Léa Seydoux („Życie Adeli – Rozdział 1 i 2” ). W roli M zobaczymy Ralpha Fiennesa.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI