Wczoraj hity kinowe – dziś filmy pod choinkę

mat. prasowe

Przed nami ostatni weekend zakupów świątecznych. Jeśli nadal zastanawiamy się, czy wolimy kupić książkę czy film – postaramy się Wam pomóc. Dziś wybór najbardziej popularnych filmów na DVD.
1. Prometeusz

Chyba każdy fan filmów Ridleya Scotta ucieszyłby się ze świątecznego prezentu w postaci DVD z „Prometeuszem”. Film science-fiction miał być prequelem „Obcego”, ale scenarzyści Damon Lindelof i Jon Spaihts zrezygnowali z tego pomysłu i poprzestali jedynie na nawiązaniach do kultowego film.

Ridley Scotta wykorzystał przy produkcji „Prometeusza” najnowsze zdobycze filmowej techniki. Przeplatane obrazy niszczenia i tworzenia wprawiają widza w zachwyt. Poznajemy naukowców, którzy przybywają na odległą od Ziemi planetę, by u źródeł cywilizacji znaleźć sens istnienia, a natrafiają na wszechogarniające okrucieństwo.

Czytaj więcej

[iframe src=”http://www.youtube.com/embed/mIrPYoDLR70″ frameborder=”0″ allowfullscreen” width=”100%”
height=”315″]

Otrzymujesz tę wiadomość ponieważ Twój adres został zapisany w naszej bazie osób zainteresowanych informacjami z Wydawnictwa Zwierciadło. aby nie otrzymywać wiadomości z grupy mailingowej Zwierciadlo.pl, wypisz się z niej, odwiedzając ten link