Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Konkurs Przeczytam.pl: Wygraj zaproszenie na Warszawskie Targi Książki! – wyniki

fot.123rf
4 maja 2016 in Kultura by redakcja
Od 19 do 22 maja 2016 r. odbędą się w Warszawie międzynarodowe Targi Książki. Na tę okazję dla (obecnych i przyszłych) użytkowników Przeczytam.pl przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać bilety wstępu na Targi!

Konkurs przeznaczony jest dla czytelników Przeczytam.pl

Jeśli jeszcze nie należysz do klubu miłośników dobrej książki, zachęcamy do zapisania się. KLIKNIJ TUTAJ i dołącz do Przeczytam.pl, aby bezpłatnie pobierać fragmenty książek!

Zdobądź dostęp do naszej biblioteczki z obszernymi fragmentami wyselekcjonowanych książek w wersji elektronicznej. Dopasuj format plików do Twojego urządzenia. Pobieraj fragmenty książek bezpłatnie w dogodnych dla ciebie formatach Mobi, Epub lub PDF.

Jak wziąć udział w konkursie?

Dokończ zdanie „Wybieram się na Targi Książki, bo…”

Odpowiedź prześlij na adres konkurs.portal@zwierciadlo.pl
Na odpowiedzi czekamy w terminie: 04.05.2016 – 15.05.2016
Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin.
Nagrody trafią do autorów najciekawszych odpowiedzi.

Uwaga! Koniecznym warunkiem prawidłowego zgłoszenia jest wpisanie nazwy konkursu „Konkurs Przeczytam.pl” w tytule maila oraz podanie swojego adresu mailowego z serwisu Przeczytam.pl

Lista laureatów:

  • m.nika
  • elunia6791
  • joasmol
  • paulina.p-84
  • Magda
  • mena0801

Warszawskie Targi Książki powstały z inicjatywy grupy polskich wydawców i stołecznej spółki targowej Murator EXPO. Pierwsze trzy edycje odbyły się w Pałacu Kultury i Nauki. W 2013 roku Targi zadebiutowały na Stadionie Narodowym. Zeszłoroczna, szósta edycja pobiła dotychczasowe rekordy, w wydarzeniu wzięło udział 860 wystawców z 29 krajów, blisko 800 autorów i ponad 72 000 zwiedzających.

Na Targach każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno miłośnicy literatury pięknej jak i popularnonaukowej, czytelnicy komiksów, fantastyki, czasopism, a także rodzice szukający podręczników szkolnych, czy literatury dla dzieci. Targi rozwijają się z roku na rok. Idą też z duchem czasu, więc stałym punktem są już książki audio, e-booki, multimedia.

W ramach Targów odbędą się wystawy, wydarzenia dla dzieci, pokazy kulinarne i koncerty. W programie Salonu Frankofonia wystąpią ważni, opiniotwórczy pisarze z różnych stron świata: Algierii, Francji, Haiti, Kanady, Maroka, Turcji i Walonii-Brukseli.

W tym roku gościem honorowym będą Węgry. Na ich stoisku będzie można zetknąć się nie tylko z  ciekawą literaturą: od klasyków, przez współczesną literaturę, po fascynujące opracowania historyczne, ale również i bogatą kulturą tego kraju.

Barcelona i literatura katalońska – to hasło, pod którym wystąpi Gość Specjalny Targów. Wśród pisarzy, którzy odwiedzą Warszawę, będą: Sebastià Alzamora, Blanca Busquets, Jaume Cabré, Jenn Díaz, Rafel Nadal, Marc Pastor, Jordi Puntí, Care Santos, Màrius Serra oraz Jordi Sierra i Fabra.

Więcej informacji na www.targi-ksiazki.waw.pl


Jak utrzymać wakacyjny nastrój przez całe lato?

Okres urlopowy zaczął się na dobre, choć niestety, rzadko spędzamy całe wakacje na wyjeździe. Przez większą część lata chodzimy do pracy próbując poczuć wakacyjny klimat ...

Recepta na lęk? „Pokochaj swoje serce”

„Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.” mówi Dagmara Skalska w swojej najnowszej książce „Pokochaj swoje serce” i przedstawia sposób na pokonanie lęku.
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI