Konkurs Przeczytam.pl: Wygraj zaproszenie na Warszawskie Targi Książki! – wyniki

fot.123rf

Od 19 do 22 maja 2016 r. odbędą się w Warszawie międzynarodowe Targi Książki. Na tę okazję dla (obecnych i przyszłych) użytkowników Przeczytam.pl przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać bilety wstępu na Targi!
Konkurs przeznaczony jest dla czytelników Przeczytam.pl

Jeśli jeszcze nie należysz do klubu miłośników dobrej książki, zachęcamy do zapisania się. KLIKNIJ TUTAJ i dołącz do Przeczytam.pl, aby bezpłatnie pobierać fragmenty książek!

Zdobądź dostęp do naszej biblioteczki z obszernymi fragmentami wyselekcjonowanych książek w wersji elektronicznej. Dopasuj format plików do Twojego urządzenia. Pobieraj fragmenty książek bezpłatnie w dogodnych dla ciebie formatach Mobi, Epub lub PDF.

Jak wziąć udział w konkursie?

Dokończ zdanie „Wybieram się na Targi Książki, bo…”

Odpowiedź prześlij na adres konkurs.portal@zwierciadlo.pl
Na odpowiedzi czekamy w terminie: 04.05.2016 – 15.05.2016
Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin.
Nagrody trafią do autorów najciekawszych odpowiedzi.

Uwaga! Koniecznym warunkiem prawidłowego zgłoszenia jest wpisanie nazwy konkursu „Konkurs Przeczytam.pl” w tytule maila oraz podanie swojego adresu mailowego z serwisu Przeczytam.pl

Lista laureatów:

  • m.nika
  • elunia6791
  • joasmol
  • paulina.p-84
  • Magda
  • mena0801

Warszawskie Targi Książki powstały z inicjatywy grupy polskich wydawców i stołecznej spółki targowej Murator EXPO. Pierwsze trzy edycje odbyły się w Pałacu Kultury i Nauki. W 2013 roku Targi zadebiutowały na Stadionie Narodowym. Zeszłoroczna, szósta edycja pobiła dotychczasowe rekordy, w wydarzeniu wzięło udział 860 wystawców z 29 krajów, blisko 800 autorów i ponad 72 000 zwiedzających.

Na Targach każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno miłośnicy literatury pięknej jak i popularnonaukowej, czytelnicy komiksów, fantastyki, czasopism, a także rodzice szukający podręczników szkolnych, czy literatury dla dzieci. Targi rozwijają się z roku na rok. Idą też z duchem czasu, więc stałym punktem są już książki audio, e-booki, multimedia.

W ramach Targów odbędą się wystawy, wydarzenia dla dzieci, pokazy kulinarne i koncerty. W programie Salonu Frankofonia wystąpią ważni, opiniotwórczy pisarze z różnych stron świata: Algierii, Francji, Haiti, Kanady, Maroka, Turcji i Walonii-Brukseli.

W tym roku gościem honorowym będą Węgry. Na ich stoisku będzie można zetknąć się nie tylko z ciekawą literaturą: od klasyków, przez współczesną literaturę, po fascynujące opracowania historyczne, ale również i bogatą kulturą tego kraju.

Barcelona i literatura katalońska – to hasło, pod którym wystąpi Gość Specjalny Targów. Wśród pisarzy, którzy odwiedzą Warszawę, będą: Sebastià Alzamora, Blanca Busquets, Jaume Cabré, Jenn Díaz, Rafel Nadal, Marc Pastor, Jordi Puntí, Care Santos, Màrius Serra oraz Jordi Sierra i Fabra.

Więcej informacji na www.targi-ksiazki.waw.pl

Otrzymujesz tę wiadomość ponieważ Twój adres został zapisany w naszej bazie osób zainteresowanych informacjami z Wydawnictwa Zwierciadło. aby nie otrzymywać wiadomości z grupy mailingowej Zwierciadlo.pl, wypisz się z niej, odwiedzając ten link