Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

fot.123rf
fot.123rf
4 maja 2016 in Kultura by redakcja

Konkurs Przeczytam.pl: Wygraj zaproszenie na Warszawskie Targi Książki! – wyniki

Od 19 do 22 maja 2016 r. odbędą się w Warszawie międzynarodowe Targi Książki. Na tę okazję dla (obecnych i przyszłych) użytkowników Przeczytam.pl przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać bilety wstępu na Targi!

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Konkurs przeznaczony jest dla czytelników Przeczytam.pl

Jeśli jeszcze nie należysz do klubu miłośników dobrej książki, zachęcamy do zapisania się. KLIKNIJ TUTAJ i dołącz do Przeczytam.pl, aby bezpłatnie pobierać fragmenty książek!

Zdobądź dostęp do naszej biblioteczki z obszernymi fragmentami wyselekcjonowanych książek w wersji elektronicznej. Dopasuj format plików do Twojego urządzenia. Pobieraj fragmenty książek bezpłatnie w dogodnych dla ciebie formatach Mobi, Epub lub PDF.

Jak wziąć udział w konkursie?

Dokończ zdanie „Wybieram się na Targi Książki, bo…”

Odpowiedź prześlij na adres konkurs.portal@zwierciadlo.pl
Na odpowiedzi czekamy w terminie: 04.05.2016 – 15.05.2016
Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin.
Nagrody trafią do autorów najciekawszych odpowiedzi.

Uwaga! Koniecznym warunkiem prawidłowego zgłoszenia jest wpisanie nazwy konkursu „Konkurs Przeczytam.pl” w tytule maila oraz podanie swojego adresu mailowego z serwisu Przeczytam.pl

Lista laureatów:

  • m.nika
  • elunia6791
  • joasmol
  • paulina.p-84
  • Magda
  • mena0801

Warszawskie Targi Książki powstały z inicjatywy grupy polskich wydawców i stołecznej spółki targowej Murator EXPO. Pierwsze trzy edycje odbyły się w Pałacu Kultury i Nauki. W 2013 roku Targi zadebiutowały na Stadionie Narodowym. Zeszłoroczna, szósta edycja pobiła dotychczasowe rekordy, w wydarzeniu wzięło udział 860 wystawców z 29 krajów, blisko 800 autorów i ponad 72 000 zwiedzających.

Na Targach każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno miłośnicy literatury pięknej jak i popularnonaukowej, czytelnicy komiksów, fantastyki, czasopism, a także rodzice szukający podręczników szkolnych, czy literatury dla dzieci. Targi rozwijają się z roku na rok. Idą też z duchem czasu, więc stałym punktem są już książki audio, e-booki, multimedia.

W ramach Targów odbędą się wystawy, wydarzenia dla dzieci, pokazy kulinarne i koncerty. W programie Salonu Frankofonia wystąpią ważni, opiniotwórczy pisarze z różnych stron świata: Algierii, Francji, Haiti, Kanady, Maroka, Turcji i Walonii-Brukseli.

W tym roku gościem honorowym będą Węgry. Na ich stoisku będzie można zetknąć się nie tylko z  ciekawą literaturą: od klasyków, przez współczesną literaturę, po fascynujące opracowania historyczne, ale również i bogatą kulturą tego kraju.

Barcelona i literatura katalońska – to hasło, pod którym wystąpi Gość Specjalny Targów. Wśród pisarzy, którzy odwiedzą Warszawę, będą: Sebastià Alzamora, Blanca Busquets, Jaume Cabré, Jenn Díaz, Rafel Nadal, Marc Pastor, Jordi Puntí, Care Santos, Màrius Serra oraz Jordi Sierra i Fabra.

Więcej informacji na www.targi-ksiazki.waw.pl


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI