Konkurs: Wygraj bilety na „Rewolucję balonową”!

„Rewolucja balonowa” w Warszawie już 3 października w Teatrze WARSawy. Wygraj bilety i przyjdź, a może odnajdziesz w sztuce siebie…
rewolucja-plakat-b2PROJEKT TEATR POLSKA – REWOLUCJA BALONOWA
Teatr Polska to projekt, którego celem jest dotarcie do środowisk pozbawionych kontaktu z twórczością teatralną oraz zaktywizowanie teatrów do działalności wykraczającej poza własne miasto i konkretny budynek teatralny. Projekt ma również otworzyć możliwości współpracy między teatrami a ośrodkami kultury i ułatwić poznanie nowych miejsc i przestrzeni, w których można wystawić przedstawienie teatralne. Teatr objazdowy to także doskonała możliwość promocji ciekawego repertuaru. Projekt finansuje Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a koordynuje Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

reklama

Treść pytania konkursowego:

Autorką scenariusza „Rewolucji balonowej” jest Julia Holewińska, zdobywczyni Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej. Jest absolwentką Wydziału Wiedzy o Teatrze Akademii Teatralnej w Warszawie oraz doktorantką w Instytucie Kultury Polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Na koncie ma już kilka sztuk granych w Polsce i na świecie. Wybierz tytuł jednej z nich i przyślij do nas!

Zasady konkursu:

Prosimy o przesyłanie odpowiedzi na adres: michal@sisu.com.pl. Kto pierwszy ten lepszy. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na spektakle 3-ciego października o godz. 19:00 i 4-tego października o godz. 19:00. Zapraszamy do zabawy!

Zakończenie konkursu 3 października 2015 o godz. 14.