Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

26 stycznia 2016 in Kultura by redakcja

Kto kupi Astona Martina ze „Spectre”?

Aston Martin DB10 znany z ostatniego odcinka przygód agenta Jej Królewskiej Mości trafi do sprzedaży 18 lutego 2016. Szacowana cena wywoławcza: 1,3 - 2 mln euro.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Na potrzeby filmu „Spectre” wykonano 10 modeli samochodu, do końca zdjęć przetrwały tylko dwa, a że jeden tradycyjnie trafi do muzeum marki, wartość kolekcjonerska egzemplarza wystawionego do sprzedaży jest bardzo wysoka i specjaliści spodziewają się zażartej licytacji, zwłaszcza że tablica nosi autograf Daniela Craiga. Poza samochodem można będzie kupić także inne gadżety 007: zegarek Omega Seamaster, wyceniony na 5,3 tys. euro, oraz okulary Toma Forda w cenie wywoławczej 7,9 tys. euro. Za sprzedaż odpowiada słynny dom aukcyjny Christie’s, a zysk zasili konto organizacji Médecins Sans Frontières (Lekarze bez Granic otrzymali w 1999 Pokojową Nagrodę Nobla).

To nie pierwsza „wyprzedaż” samochodów Jamesa Bonda. W 2010 Aston Martin, który służył Seanowi Connery’emu w Seanowi  w trzecim odcinku serii pt. „Goldfinger”, znalazł nowego właściciela za 3,4 miliony euro, a w 2013 650 tys. euro uzyskano za podwodny pojazd Rogera Moore’a ze „Szpiega, który mnie kochał”.

Bond znany jest jako killer samochodów. Podczas amerykańskiej promocji filmu „Spectre” powstał nawet skecz z udziałem Craiga nawiązujący do tragicznych losów pojazdów wypożyczanych przez 007.


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI