Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Madonna tylko dla dorosłych

(C) Thore Siebrands, CC licence, commons.wikimedia
7 stycznia 2016 in Kultura by redakcja
Amerykańska supergwiazda wystąpi w lutym w Singapurze. Organizatorzy uprzedzają, że to koncert tylko dla osób pełnoletnich.

Madonna znana jest z wyreżyserowanych prowokacji. Dla władz Singapuru jest jednak zbyt skandalizująca, więc koncert zaplanowany w Mieście Lwa 28 lutego 2016 będzie dostępny tylko dla dorosłych. Decyzja cenzury nie jest niczym zaskakującym, tamtejsze władze klasyfikują koncerty i wszystkie spektakle na podobnej zasadzie jak na Zachodzie określa się kategorie wiekowe dla filmów kinowych. Lokalny dziennik Straits Times przypomina, że koncert Adama Lamberta w 2013 otrzymał kategorię „zalecane od 16 lat (zawiera elementy dla dorosłych)” a trasa Lady Gagi została opisana jako „zawierające treści kontrowersyjne religijnie”.  Sama Madonna zaprezentuje w Singapurze po raz pierwszy, w 1993 odmówiono jej prawa do występu z powodu obscenicznego programu.

Gwiazda zaśpiewa w ramach azjatyckiej część trasy Rebel Heart i da koncerty także w innym państwach regionu m.in. w Japonii i Tajlandii. W Singapurze wystąpi tylko raz, na stadionie przed 55-tysięczną publicznością. Sprzedaż biletów rusza 7 stycznia – ceny od 108 to 688 dolarów za normalne bilety i 1288 dolarów za bilet VIP – ale na stronie organizatora, MediaCorp Vizpro znalazł się następujący komunikat: „koncert jest zabroniony dla widzów poniżej 18. roku życia z powodów odniesień seksualnych. Wpuszczane będą tylko osoby w wieku 18 lat lub starsze”.


Jak utrzymać wakacyjny nastrój przez całe lato?

Okres urlopowy zaczął się na dobre, choć niestety, rzadko spędzamy całe wakacje na wyjeździe. Przez większą część lata chodzimy do pracy próbując poczuć wakacyjny klimat ...

Recepta na lęk? „Pokochaj swoje serce”

„Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.” mówi Dagmara Skalska w swojej najnowszej książce „Pokochaj swoje serce” i przedstawia sposób na pokonanie lęku.
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI