Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Madonna tylko dla dorosłych

(C) Thore Siebrands, CC licence, commons.wikimedia
7 stycznia 2016 in Kultura by redakcja
Amerykańska supergwiazda wystąpi w lutym w Singapurze. Organizatorzy uprzedzają, że to koncert tylko dla osób pełnoletnich.

Madonna znana jest z wyreżyserowanych prowokacji. Dla władz Singapuru jest jednak zbyt skandalizująca, więc koncert zaplanowany w Mieście Lwa 28 lutego 2016 będzie dostępny tylko dla dorosłych. Decyzja cenzury nie jest niczym zaskakującym, tamtejsze władze klasyfikują koncerty i wszystkie spektakle na podobnej zasadzie jak na Zachodzie określa się kategorie wiekowe dla filmów kinowych. Lokalny dziennik Straits Times przypomina, że koncert Adama Lamberta w 2013 otrzymał kategorię „zalecane od 16 lat (zawiera elementy dla dorosłych)” a trasa Lady Gagi została opisana jako „zawierające treści kontrowersyjne religijnie”.  Sama Madonna zaprezentuje w Singapurze po raz pierwszy, w 1993 odmówiono jej prawa do występu z powodu obscenicznego programu.

Gwiazda zaśpiewa w ramach azjatyckiej część trasy Rebel Heart i da koncerty także w innym państwach regionu m.in. w Japonii i Tajlandii. W Singapurze wystąpi tylko raz, na stadionie przed 55-tysięczną publicznością. Sprzedaż biletów rusza 7 stycznia – ceny od 108 to 688 dolarów za normalne bilety i 1288 dolarów za bilet VIP – ale na stronie organizatora, MediaCorp Vizpro znalazł się następujący komunikat: „koncert jest zabroniony dla widzów poniżej 18. roku życia z powodów odniesień seksualnych. Wpuszczane będą tylko osoby w wieku 18 lat lub starsze”.


Konkurs Briju na Dzień Mamy

Biżuteria to często drobny, a jednak wyjątkowy element, kropka nad „i” każdej perfekcyjnie przygotowywanej stylizacji. I nie tylko. Nadaje indywidualnego charakteru, podkreśla styl i wyróżnia. ...

KONKURS Quiosque „Podziękuj Mamie”

Maj to jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku. Wszystko wokół budzi się do życia i rozkwita. W tym czasie jest także wyjątkowe święto - ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI