Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

30 kwietnia 2014 in Kultura by redakcja

Michał Szyc

W roku 2012 zadebiutował na płycie „We Love You Mr Cohen" u boku takich sław, jak : Chris Botti, Katie Melua, Adam Cohen, Nick Cave czy Judy Collins. Trafił do grupy szesnastu najlepszych uczestników IV edycji The Voice of Poland. Usłyszymy go na żywo już w sobotę 3 maja. Bohaterem naszego kwestionariusza muzycznego jest Michał Szyc!

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

arch.pryw.

Moja przygoda z muzyką zaczęła się od wczesnych lat. Pamiętam, że od zawsze za sprawą moich rodziców brzmiała w naszym domu dobra muzyka. Jako dziesięciolatek brałem już udział w licznych szkolnych konkursach muzycznych. W 2000 roku byłem z rodzicami i siostrą na pierwszym Zlocie Fanów Lady Pank w Olecku, gdzie wygrałem konkurs karaoke bez podziału na kategorie. Nagrodą był występ z zespołem Lady Pank na prawdziwej dużej scenie. Zaśpiewałem tam „7 niebo nienawiści „. Tak pamiętam moje początki, choć tak naprawdę to założenie zespołu i chęć tworzenia uznałbym za ten właściwy moment.

Śpiewam, bodaje mi to wiele satysfakcji i możliwość realizacji własnego siebie i marzeń z tym związanych.

Kiedy nie śpiewam, tobrakuje mi tlenu do życia…. I zaczynam się dusić ( śmiech ).

Mój muzyczny idol? Jest ich kilku, kiedyś tym najważniejszym był Bruce Dickinson, wokalista Iron Maiden, ale teraz to James Morisson i grupa Coldplay. Natomiast dziś osobą, której sporo zawdzięczam, która dała mi wiele wrażliwości, nauczyła skromności i spojrzenia na muzykę z innej strony, jest Pan Adam Klocek, dyrektor i dyrygent wielu filharmonii oraz dyrektor artystyczny Młodej Polskiej Filharmonii.

Cieszę się, że… było mi dane poznać Pana Adama Klocka i współpracować z nim, bo dzięki temu ukształtowałem się muzycznie i teraz wiem, jaką drogą chcę iść i o co w tym wszystkim chodzi. Cieszę się tym bardziej, że dla wielu wokalistów występ z filharmonią jest ukoronowaniem kariery a, ja od tego zaczynam. To olbrzymie szczęście stać na scenie wśród doskonałych muzyków.

Moje najbliższe plany związane są z wydaniem autorskiego singla, który jest już skończony, oraz praca nad materiałem na dużą płytę. Latem szykuje się kilka niespodzianek koncertowych, ale na razie nie chcę zapeszyć. Wszystko zależy również od tego, jak potoczą się moje losy w telewizyjnym programie The Voice of Poland.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI