Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Adam Cohen „Like A Man”

fot. materiały prasowe
6 października 2011 in Muzyka by Kalina Mróz
Syn słynnego barda Leonarda Cohena po dość długich poszukiwaniach swojej muzycznej tożsamości, w końcu postanowił iść w ślady ojca. Porzucił więc pop-rockowe granie na rzecz czystko popowych ballad z lekkimi folkowymi naleciałościami.

„Like A Man” to niewątpliwie bardzo osobista płyta, traktująca w zdecydowanej większości o miłości z męskiego punktu widzenia. Bardzo łagodne, delikatne i romantycznie zaśpiewane piosenki mają pewien urok, polegający zwłaszcza na ich niewymuszonej lekkości. Problem całego krążka polega jednak na jego nużącej monotonii – naprawdę trudno odróżnić jeden utwór od drugiego i zupełnie nie ma się ochoty na powtórne przesłuchanie któregokolwiek z nich. Słodkim, miłym balladom brakuje jakiegoś pomysłu, pazura, czegoś niepokojącego czy choć trochę oryginalnego, co przykułoby ucho. Polecamy więc płytę Adama Cohena osobom lubiącym włączać muzykę po to, by mieć nieprzeszkadzające, przyjemne tło dla codziennych czynności.

Mystic Production


Jak utrzymać wakacyjny nastrój przez całe lato?

Okres urlopowy zaczął się na dobre, choć niestety, rzadko spędzamy całe wakacje na wyjeździe. Przez większą część lata chodzimy do pracy próbując poczuć wakacyjny klimat ...

Recepta na lęk? „Pokochaj swoje serce”

„Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.” mówi Dagmara Skalska w swojej najnowszej książce „Pokochaj swoje serce” i przedstawia sposób na pokonanie lęku.
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI